Axa, pravá psí dáma - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

16 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 16 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Krásná, vznešená, vitální, ale hlavně moc hodná kříženka střední velikosti se 100% hygienickými návyky, to je Axa…

Jmenuji se Axa. Jako štěně jsem byla adoptovaná. Mým pánům jsem byla vděčná, snažila jsem se být tou nejlepší parťačkou. Pak začali cestovat, dávali mě tedy na hlídání do psích hotelů, apod. Byla jsem smutná, nevěděla jsem, co jsem udělala špatně, a kde jsem vlastně doma. Poté mi hrozil útulek. Ale dostala jsem se do dočasné péče, kde čekám a doufám, že najdu své lidi, co mě již nikdy neopustí.

Je mi 9 let, ale jsem ve výborné kondici. Vážím 23 kg. Jsem velmi přátelská, mazlivá, chytrá, poslušná. Na přivolání reaguji krásně, od druhého dne v dočasné péči chodím i bez vodítka. Umím dávat pac, znám i povel sedni, lehni, na místo, zůstaň. Když mě za něco okřiknete, ihned pochopím. Respektuji, kam smím a kam ne. Hygienu dodržuji. Manipulaci zvládám bez problémů. Dočasná panička mi pravidelně utírá pacičky, koupe mě, než jsem dostala pipetu, vyndávala mi i pár klíšťat (jedno i zpod oka), vždy poslušně držím.

Miluji procházky, nepatřím do starého železa, ujdu s vámi klidně i dlouhou trasu. Na vodítku, i bez něj, umím krásně. Můžeme ale i na výlet, v autě jezdím ráda. S mými pány si budu čehokoli užívat plnými doušky. Psy a feny snesu, nyní mám tři dočasné kamarády (psa i fenky). Někdy si s nimi i hraji. Ale chovám se jako správná dáma, když jsou rozdovádění moc, zabrumlám na ně a tak jim vysvětlím, co je správné J

Domov hledám v bytě, nebo v domku s přístupem dovnitř, jen jako domácí mazlík – ne kotec, bouda, celé dny sama na zahradě, apod. Mohu i k dětem, ke starším lidem pouze v případě, že mi dopřejí i pravidelné procházky.

Jsem kastrovaná, očkovaná, čipovaná, odčervená, odblešená.

Čekám v dočasné péči u města Sadská. Volejte na 773 659 666.

Podmínkou adopce je podpis adopční smlouvy.