Viki - vrácen majiteli

Pohlaví

Pes

Věk

5 let

Velikost

Velký (61 cm a více)
Icon: Pes 5 Icon: Velký (61 cm a více)
Brazilská fila
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Zájmový záchranný chov Hněvice - činnost ukončena

Podrobný popis

Naprosto kouzelné miminkovské telátko hledá svůj nový domov! <3 Takhle mladý pejsek do kotce nepatří. :-( Nechápe, proč je pořád zavřený a nikdo si si ním nehraje. Pomožte mu, dejte mu druhou šanci.

Podle zbarvení a stavby těla v něm spousta lidí vidí křížence brazilské fily, ale těžko říct, co vše se v něm najde. Každopádně je to moc krásný pes, který bude velkého vzrůstu. 

Vikoušek je ještě mladý a velmi tvárný pes. Nemá zatím žádné velké zlozvyky a tak se dá říct, že jeho výchova je stále ještě na Vás. Vždy se velmi těší na procházky, neustále poskakuje u mříží kotce a moc prosí o vysvobození. Na vodítku chodí lépe s postrojem, ale i s obojkem mu to jde. Je velmi nadšený a rád by utíkal ke všemu novému a zajímavému, proto sem tam dost táhne, ale s pravidelným pohybem a trochou usměrnění bude v klidu. :-)

Moc rád se mazlí, leze do klína, kde pak pohodlně leží klidně hodinu v kuse. Určitě by ocenil bydlet v domku s velkou zahradou, kterou by mohl celou hlídat a být Vaším strážcem! Také bude rád za dalšího psího kamaráda nebo kamarádku ( kastrace jednoho nutností ), aby nebyl sám. 

Viki je prostě velké malé mimino, které se bude brzy dostávat do puberty a bude už potřebovat svou rodinu, která ho naučí správnému chování. Chcete velkého mazla, hlídače i parťáka na dlouhé výlety? Čeká na Vás právě teď a tady. Je to výjimečný pes a je jen jeden, tak honem pro něj, ať Vánoce už slaví v teple domova.