Medvídek

Pohlaví

Pes

Věk

16 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 16 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Místo nálezu: Město Albrechtice
Region: Moravskoslezský
Akt. umístění: Šance pro jejich život, z.s.

Podrobný popis

Zuby se daly do pořádku, Méda má artritidu, musí být v teple. Příčina šelestu na srdci se nezjistila, zatím není potřeba brát léky.

4.5.2017 nás čeká vyšetření pod narkózou... trhání špatných zubů a celková kontrola zdrav.stavu..včetně rentgenu atd.

Medvídek je odčervený, čipovaný, rozbor krve dopadl dobře, na srdíčku je na jedné straně šelest, zatím je bez léku, časem se uvidí. Také ho trápí klouby, takže musí brát kloubní výživu. Bereme Immuneregen. Je důležité, aby byl uvnitř v bytě a v teple se svým pánem. Hygienické návyky zvládl perfektně. Ve vztahu k lidem je submisivní, oddaný, mazlivý, za každou pozornost vděčný. Musí být jako jediný pejsek v rodině, děti má sice rád, ale když tak doporučujeme velké děti, aby měl svůj klid, větší rozruch ho stresuje, nebo může dělat společníka starším lidem, to by bylo ideální. Nachází se v okrese Bruntál, poblíž Krnova. ....................
27.10.2016 Medvídek je úžasný asi 10 let starý pejsek, který bude pro svého pána dýchat, jiné pejsky může napadat, v dočasce již další pejsky celkem toleruje, ale soužití není vhodné, sem tam vyjede i na malinkou fenečku, takže nedoporučujeme! Je moc hodný, miluje kratší procházky a válení na gauči a teplo.
Je to parťák od Bohouška, kluky jsme přijali koncem září 2016 do naší péče. jejich život byl peklo a nikdo si více nezaslouží ten nejlepší domov než oni, byli týraní a nakonec uvázaní v lese, kde málem umřeli.....Celá věc je řešena přes Pčr, pachatel byl nalezen. Přestupek byl přehodnocen na trestný čin za opuštění zvířete..
Více info na tel: 777134410 nebo sanceprozivot@gmail.com