Luboš (číslo 523/2018) - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

13 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 13 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Region: Praha
Datum nálezu: 04.09.2016
Akt. umístění: Útulek Troja

Podrobný popis

 

Krásný a milý psí dědeček hledá milující domov. Čeká v útulku už více než rok...  

Luboš je hodný, čistotný a vděčný pejsek, který by si zasloužil dožít mimo útulek. Na svůj věk je čilý, i když už hůře chodí, ale klidným starším lidem by rád dělal společníka v bytě za láskyplné pohlazení.

Německá doga v trpasličím provedení, se všemi NEJ, které jsou pro dogy tak typické :) Maximální sociální cítění, sounáležitost s člověkem a bytostná touha být mu nablízku.

Velice kontaktní, okamžitě přátelský, pacičkovací, aktivní, milý, vstřícný a mazlící senior. Velmi učenlivý a perfektně reagující na pozitivní motivaci. Něžný, hravý, absolutní zlatíčko k umazlení. :)

Hledá laskavou a láskyplnou rodinu, která už netouží po štěněti, ale ani po gaučákovi, který proleží celý den. Pes, který si umí nádherně užívat každého dne a neskutečně ho těší zájem každého člověka, který se u něj zastaví.

Pes s obrovským Srdcem, který si podmaní každého. Čeká na svou vysněnou rodinu, která mu zajistí perfektní péči, pohodlí a exkurzi na ortopedii u MVDr. Skaly, který by mu pomohl usnadnit pohyb v dalších letech.

 

Luboš má i svoje video:
https://www.facebook.com/DiamondFactoryCZ/videos/1472526089533101/

Luboš se také objevil v pořadu "Chcete mě?" - zde můžete příslušné díly shlédnout: 

http://www.ceskatelevize.cz/…/1095970013-c…/217562221300034/

http://www.ceskatelevize.cz/porady/1095970013-chcete-me/218562221300010/

 

Útulek Troja Praha - evidenční číslo: 1415/2016

Kontakt: 
V Zámcích 56, 
Praha 8 
telefon: 222025917, 222025916

 

Pokud si ho adoptujete, kontaktujte prosím Psí atelier Praha nebo Home 4 Pets. Děkujeme.

 

Úžasně hodný, mazlivý, pozorný, přítulný, neštěkavý, tichý, ale velmi optimistický pes byl novou rodinou vrácen, protože jako 90% jiných samců nemá rád psy a na sídlišti ho napadali opakovaně volně pobíhající samci. 
Luboš se nedočkal ani vyšetření u ortopeda, které jsme nabízeli, ani domluveného focení na příští týden, byl vrácen takřka obratem do útulku. 
Luboš může odejít i do dočasné péče, nejen do trvalého domova. 
PROSÍME POMOZTE MU.

Zpráva ze soboty od jeho "rodiny na týden"

Věk 11 - 12 let. Minulý týden jsme si jej vzali z útulku, kde byl 1,5 roku. Veškeré informace souhlasí. Je okamžitě kontaktní, přítulný, mazlivý. V bytě je absolutně čistotný, neštěká, nic neničí. Líbí se mu na sluníčku a má rád procházky, je velmi živý, údajná displasie se neprojevuje ani při hodinové procházce, a dle slov veterináře z útulku je v pořádku i krevní obraz. Vůči dětem, bruslařům a fenkám je nekonfliktní.
Jedinou a velmi základní a důležitou informaci nám ovšem nesdělili a to je chování vůči některým psům!!! Pokud jej má druhý majitel na vodítku, tak Luboše udržíme, ale problém jsou psi na volno a těch je zde na sídlišti bohužel mnoho. Během tohoto týdne nás 4x napadli poměrně velcí a ne zrovna zvládatelní psi. Pro mne samotnou je tedy nemožné jít s ním sama ven. Prosím pomozte nám najít nový domov, kde by prožil klidný zbytek života.