Nenáročná, klidná Bětuška - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

17 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 17 Icon: Střední (31-60 cm)
Šeltie
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

18.10. - Bětuška absolvovala vyčištění zoubků, má je jako perličky :-), srdíčko v pořádku, krevní testy na jedničku.. Teď již může domů. Nenechte jí již déle čekat.

Bětuška na krásný domov čeká celý život. Byla 4 a půl roku v útulku, předtím se můžeme jen domnívat, pod očima má několik jizev... Přesto je to moc hodná, vděčná, klidná a trpělivá fenka. Tak proč?

Jsem Bětuška, dáma střední velikosti, 15 kg, 10 let. Jsem krásná, jemná, vitální, nenáročná. Zprvu jsem ostýchavá, ale po pár dnech se již chodím mazlit, vrtím ocáskem, směji se, se svými pány si užívám každého okamžiku, ať děláme cokoli. I v autě jezdím ráda, poslušně sedím a se zájmem pozoruji ruch venku. Manipulaci zvládám perfektně, i při nepříjemných věcech pokorně a klidně držím, nevrčím, nekoušu!

Ostatní psy a feny mám ráda, opičím se po nich, i ve svém věku si chci hrát :-) Za kočkami běhám, ale neútočím na ně, spíš mě zajímají. Na vodítku chodím hezky. Krmit mě může i dítě. Doma neničím. Hygienické návyky jsem si již osvojila.

Hledám domov ideálně u starších lidí nebo lidí, co nebudou celé dny v práci. Separační úzkost nemám, ale ráda bych si konečně užívala přítomnosti svých pánů. Mohu k domku se zahrádkou s přístupem dovnitř, jako domácí mazlík, ne kotec ani bouda!, ale i do bytu.

Jsem zdravá, vidím a slyším dobře, jsem kastrovaná, čipovaná, očkovaná, odčervená, odblešená.

Podepisuje se adopční smlouva a platí poplatek (pokrytí části vet.nákladů).

Volejte na 773 659 666, dočasná péče u Sadské.