BONY - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

7 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 7 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Azyl Tylda z.s.

Podrobný popis

BONY - je cca 6ti letá fenka, střední velikosti (22 kg) vhodná na zahradu, nejlépe jako psí jedináček bez dalších zvířat. Společnost lidí miluje, je to veliký mazel, ostatní zvířata nemusí. Proto u nás v azylu dočasně bydlí v kotci, protože napadá ostatní psy, honí i kočky.
Na vycházky chodí na vodítku, je poslušná,  sice z nadšení trochu táhne, ale to se postupně zlepšuje. Venku na procházce mimo "vlastní území" jí ostatní psi nezajímají.

Absolvovala výstavu Sen zvířat, chodila bez problémů na vodítku mezi spoustou dalších psů.

Bony by potřebovala svého člověka nejlépe v domečku se zahradou. S možností přístupu dovnitř, v kotci je jí samotné hrozně smutno. Je extrémně mazlivá i vůči neznámým lidem, na výstavách se nechá od každého hladit a fyzický kontakt s lidmi jí vysloveně dělá dobře.

Do nového domova půjde očkovaná, kastrovaná a čipovaná.  Informace na tel. 603 597 194.

11.3.2017 našla BONY nový domov.

"Povídání BONY o tom, co cítí taková malá fenečka“
Když jsem se narodila, myslela jsem, že svět bude měkkej a sladkej jak moje psí máma. Teď je mi šest let a začínám věřit, že by to tak i mohlo být. Celej svůj život jsem žila přivázaná k plotu tlustým těžkým řetězem. Pán za mnou zašel, jen když se mu zachtělo někoho nakopnout. Jídla moc nebylo, co kdo hodil přes ten plot, sousedům mě bylo líto. Řekli to pánovi a ten dostal velkej vztek, a než by..je poslouchal, radši mě chtěl umlátit.
Jeho žena mě zachránila, naložila do auta a já už si myslela, že pojedu někam za sluncem… Ale jen mě vyhodila za vsí do příkopu. Vidíte a to slunce si mě nakonec našlo. Posvítilo na mě, když šla kolem moc hodná paní. Díky ní žiju a můžu vám teď říct, že jsem připravená konečně žít opravdovej psí život.
Budu vás hlídat, i váš dům a zahradu. Budu stát u vaší nohy a při vás i když budou trakaře padat... Jen mě už prosím vás nenechávejte samotnou. Nejsem uštěkaná, ale nechci už zažít ten smutek ze samoty. Nejsem zvyklá na psí společnost a nebude mi chybět. Já strašně moc potřebuju klid, domov a teplo lidských rukou.