Kubík ♥ - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

14 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Pes 14 Icon: Malý (do 30 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Naděje kavalíra Charlie o.s.

Podrobný popis

 

KUBÍČEK, mazlivý, empatický, dobrácký.


Narozený asi 1.6.2010. Nachází se ve Šternberku.
Pes, Očkovaný, odčervený, alergie na krmení, jinak zdravý.
Čivava, dlouhosrstý, barva modrá s pálením.
Hledá láskyplný domov se spoustou mazlení.
Pejskům zemřela panička. Změna domova pro něj bude velmi stresující. Ideální by byl domov společně s Laurou a Ronym. Jsou na sebe na zvyklí a vše by se jim tak snášelo lépe. 

Kubíček - Velké srdce v malém balení. Pejsek s citlivou duší, velmi empatický. Snad pro svůj dosavadní život, rozdával všem dočasným pejskům sebevědomí. Byl první, který je přijal pod svá ochranná křídla. Dokázal, aby se z vystrašených pejsků stali parťáci, patřící do rodiny. Hledáme něžného člověka, který mu dá celé srdce a svou lásku, a trpělivě počká, až mu Kubíček dá to své. Kubíček se bojí mužů. 

Pro Kubíčka by bylo ideální, kdyby šel do stejného domova jako Laura a Rony. Takovému domovu dáme přednost. Jinak uvítá rodinu s dalším kamarádem, ať už psím, nebo kočičím. Má rád i o trošku větší pejsky. Je přátelský. Nejvíc ze všeho zbožňuje mazlení a opravdu si užívá hlazení. Obzvlášť, když svoji empatií vycítí, že vás, zabořeného prsty v jeho kožíšku, uklidní. Kubíček byl zvyklý spát v posteli s paničkou. Kubík je průzkumník. Stačí najít malou díru v plotě a je pryč. Vydá se dost daleko. 

Potřebuje speciální péči o srst, dostával olej proti alergii a svědění od Dokonalé lásky a Dermanorm. Musí mít granule, na které je zvyklý, jiné značky mu způsobují vypadávání srsti.
Nesmí nic z pečiva, a jiné přikrmování. Jen kuřecí maso, vařené s rýží (max. 1x týdně), granule PACIFIC STREAM CANINE FORMULA, s uzeným lososem. 
Možná jste právě vy ten jedinečný člověk pro jedinečného pejska, jakým Kubík je. Pak se velmi těšíme na váš telefon. 
Z úcty k Vlaďčiné památce budeme domov vybírat obzvlášť pečlivě. Prosím, aby zájemci počítali s předkontrolou nového domova. Součástí adopce je podepsání adopční smlouvy a zaplacení adopčního poplatku. Peníze si naše organizace nebude nárokovat a bude s nimi naloženo po vzájemné dohodě se všemi zúčastněnými. 
Volejte prosím pouze v tyto uvedené hodiny:
PO-PÁ: 10-18 hodin
tel ČR +420 732 322 224, +420 777 751 861
Děkujeme za pochopení.