Bartoloměj

Pohlaví

Pes

Věk

11 let

Velikost

Velký (61 cm a více)
Icon: Pes 11 Icon: Velký (61 cm a více)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Datum nálezu: 31.10.2014
Akt. umístění: Liga na ochranu zvířat Čr organizace Olomouc
Evidenční číslo: 3320
Přijď mě
vyvenčit

Podrobný popis

Bartoloměj, kterému nikdo z nás neřekne jinak než Bártíček je už pomalu invetářem útulku. Na domov zde čeká od roku 2014. Našel se uvázaný v lese, nechaný na pospas osudu. Možná z toho důvodu je k cizím nedůvěřivý. Jak stárne, tak trošku moudří, ale spíš, co se týče vztahu k lidem (stává se z něj mazel), jinak na vylomeniny jej stále užije. Je to veselý pes, milující míčky všeho drhu a také samozřejmě jiné hračky. Možná si ještě vzpomenete na video, když lítal po výběhu s plastovým bazénkem. Také je učenlivý a šikovný a rozhodně u něj neplatí, že starého psa novým kouskům nenaučíš. Procházky má také moc rád.
Potřeboval by páníčka, který má zkušenosti se psy, kteří jsou trošku problémovější, protože když se mu něco nelíbí, tak to umí dát najevo. Třeba u očkování a ošetřování chtěl všechny sežrat. Naštěstí je zvyklý na náhubek. S míčkem se zabaví i sám, ale když mu jej budete házet, pomazlíte jej a trošku s ním pocvičíte, tak bude nejšťatnější a bude vás milovat stejně, jako nás.

Upřednostňujeme přímý kontakt se zájemcem. V případě zájmu o tohoto pejska a pro bližší informace si prosím volejte na 583 210 759 .Na emaily nereagujeme okamžitě, veškerou korespondenci vyřizujeme vždy až poté, co je hotová fyzická práce na útulku. 

Nebo je možné vyplnit adopční dotazník a my se vám ozveme.

https://www.olomouckyutulek.cz/dotaznik-pro-zajemce/

Všichni psi jsou odčervení, odblešení a kompletně vakcinovaní Euricanem (vzteklina, psinka, parvoviróza, leptospiróza, hepatitida).

Adopční poplatek 500,-kč  -1500,-Kč.

Kontakt: 583 210 759