Jim

Pohlaví

Pes

Věk

11 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Pes 11
 Jim
Jmenuji se Jim a jsem (zatím) v Česku neuznávané plemeno a to německý jorkšír - biewer. Jsem sice bez papírů maminka nejspíš byla bišonek nebo nějaké podobné plemeno, ale panička říká že jsem ten nejroztomilejší na světě a že by mě za nic na světě nevyměnila. Mám rád pejsky i všechna ostatní zvířátka, rád si hraju a miluju procházky za jakéhokoli počasí.
Detailní informace

Můj majitel

Více o aktivitách majitele
Jméno: natalli26
Město: Praha
Datum narození: 02.06.1989
Aktuálně naplnil: 73,2 misky

Partneři portálu


Noví mazlíci

 Cid  Sety  Toby  Beny  Bonnie Golden Linden  Groot  HOSKOVA MICHAEL  Perry  Letty  Barbiturát sodný pentobarbital – Kupte si Nembutal online

Výběr z článků


Nejčtenější


Nejlepší

Moje aktivity a historie

O mně

Kde bydlím

V bytě v takovém klidném prostředí jen s třema hospodama a hernou. Cítíte tu ironii?

S kým bydlím

S paničkou, její maminkou a bráchou Jackem.

Co jím

Granulky a všechno co zázrakem paničce upadne.

Co miluju za mlsky

Různé tyčinky a kostičky, piškotky, rohlíček, papriku a rajčata. Ale co nemám rád je sladké, s tím mi můžete mávat před nosem a se mnou to ani nehne.

Moje dobré vlastnosti

Jsem hravý, chytrý - rozumím všemu co se mi řekne. Mám ráda děti i dospělé, miluju ostatní pejsky a rád je "očuchávám".. Vydržím celé hodiny v klidu ležet na jednom místě, rád si hraji i o samotě. K zábavě mi stačí cokoliv třeba i víčko od pití. Při procházkách se držím blízko paničky a neutíkám a tak mohu být na volno.

Moje zlozvyky

Jsem tvrdohlavý a tak ne vždy poslechnu na poprvé. Někdy povel i poctivě ignoruji. Když se nudím nebo je mi smutné rád chodím po bytě s hračkou v puse a kňourám, aby si mě někdo všímal. Umím někdy i zahoukat jako sova.

Moje aktivity

Kde rád odpočívám

Moje výstavní úspěchy

Pracovní úspěchy

Moje zdraví

Datum expirace inzeratu

None