Cecilka


Kříženec Říhův atlas plemen

Pohlaví

Fena

Věk

4 roky

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 4 Icon: Střední (31-60 cm)
Moji prapředci museli být divocí psi, jsem zvláštní, žádný tuctový voříšek Rráda se přetahuji a zvládnu dlouhé čuchací prochajdy a taky ráda běhám. Moje nová rodina mne chce za adopční poplatek který za mne zaplatila, přenechat jiné rodině, kde budu jako jedináček, tady se mne jedna z jejich fenek bojí tak, že bydlí na židli v kuchyni, i když jsem jí nic neudělala, ta menší na… více...
Moji prapředci museli být divocí psi, jsem zvláštní, žádný tuctový voříšek Rráda se přetahuji a zvládnu dlouhé čuchací prochajdy a taky ráda běhám. Moje nová rodina mne chce za adopční poplatek který za mne zaplatila, přenechat jiné rodině, kde budu jako jedináček, tady se mne jedna z jejich fenek bojí tak, že bydlí na židli v kuchyni, i když jsem jí nic neudělala, ta menší na mne vrkne, když jsem moc dotěrná a tak se pěkně srovnáme. Jsem v nové rodině hodně krátce a tak si pěkně zvyknu na jinou rodinu, kde mne budou mít stejně rádi. Moje nová panička je moc smutná, že si mne nemůžou nechat. ale jejich bílá holčička byla moc týraná a když si konečně zvykla, že se jí nic nemůže stát, tak se přiřítím já a ruším jí. Přitom pejsky miluje, jen já jsem jí nějak nesedla a nechceme to lámat přes koleno. Nedá mě nikomu zlýmu, divnýmu, nebo ven, jsem domácí pejsek a tak to taky bude. Adopční poplatek ve výši 3000 kč. zahrnuje veškeré potřebné očkování, ošetření zoubků, kastraci, mezinárodní petpas a další péči. Jsem připravená milovat lidi a dlouhý psí život.
Detailní informace

Můj majitel

Více o aktivitách majitele
Jméno: Netuctový Krámek
Datum narození: není neuvedeno
Aktuálně naplnil: 0,0 misky

Partneři portálu


Noví mazlíci

 Cid  Sety  Toby  Beny  Bonnie Golden Linden  Groot  HOSKOVA MICHAEL  Perry  Letty  Barbiturát sodný pentobarbital – Kupte si Nembutal online

Výběr z článků


Nejčtenější


Nejlepší

Moje aktivity a historie

O mně

Kde bydlím

Narodila jsem se vloni v únoru v PEKLE. Na úplném východě Slovenska, ve strašné cikánské osadě, kde psí stvoření nemá žádnou hodnotu.a zachází se s ním jako s odpadky nebo i hůř. Zachránily mne skvělí lidé z útulku NA KONCI SVĚTA. Teď jsem u rodiny v Česku, v Kladně

S kým bydlím

Bydlím s dvěma dospěláky a dvěma fenkama v domku se zahrádkou

Co jím

Jím granulky a masíčko, jako každý správný pes

Co miluju za mlsky

Mlsky zatím moc neznám, ale za piškoty řeknu snad i básničku Taky se snažím koukat nahoru na stůl, kam bych asi tak dosáhla a sama si něco dobrého sebrala. Naštěstí úplně nedosáhnu .Naštěstí pro páníčky:)

Moje dobré vlastnosti

Jsem skvělá aportérka a miluju vlastně cokoli kulatého. Umím pěkně počkat, až se jde ven a čůrám a kakám jen na dvorečku v trávě. V noci spím, neštěkám. Boty a nic lidského mne zatím vůbec nezaujalo :)

Moje zlozvyky

Zlozvyky asi nemám, jsem mezi lidmi krátce, žádné jsem zatím nepochytila :) Možná jsem jen maličko stolkerka. Chodím za páníčky jak ocásek, jestli se mi nechtějí někam zdejchnout.

Moje aktivity

Jestli se mnou chcete dělat nějaké sporty, budu nadšená, jsem mladá holčička ve skvělé kondici. Mám po nějakých předcích pěkné silné nožičky.

Kde rád odpočívám

Mám krásný zimní kožíšek, takže úplné horko u krbu teď asi ne, válet se ale na gauči zvládnu a na křesle s kámošem taky. Ale svůj osobní pelíšek ocením, když mám běhání už pokrk a potřebuju orazit.

Moje výstavní úspěchy

Pracovní úspěchy

Moje zdraví

Jsem měsíc po kastraci, krásně už mi dorůstají chloupky na bříšku. Mám krásné bílé zoubky a vůbec jsem zdravá jako řípa. Na Slovensku mě hodně dobře prohlédl hodný pan doktror a hned mě naočkoval a šoupnul mi za krk čip zahrnuje veškeré potřebné očkování, ošetření zoubků, kastraci, mezinárodní petpas a další péči. Jsem připravená milovat lidi a dlouhý psí život.

Datum expirace inzeratu

None