Lucky


Kříženec Říhův atlas plemen

Pohlaví

Pes

Věk

7 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 7 Icon: Střední (31-60 cm)
 Lucky
Stafordšírský bulteriér bez PP (voříšek :))
Detailní informace

Můj majitel

Více o aktivitách majitele
Jméno: Evka
Datum narození: 01.02.1988
Aktuálně naplnil: 14,2 misky

Moje vizitka


Partneři portálu


Noví mazlíci

 Cid  Sety  Toby  Beny  Bonnie Golden Linden  Groot  HOSKOVA MICHAEL  Perry  Letty  Barbiturát sodný pentobarbital – Kupte si Nembutal online

Výběr z článků


Nejčtenější


Nejlepší

Moje aktivity a historie

O mně

Kde bydlím

V bytě, kde mám vlastní kout (panička tomu říká "pokojíček"). Tenhle kout je jen můj a ani panička sem nesmí. Jen čas od času mi tam provede menší debordelizaci, ještěže tak :D

S kým bydlím

S paničkou

Co jím

BARF

Co miluju za mlsky

Všechna možná sušená masíčka, piškoty, párky a sýýýýýýr :) Naprostý TOP objevila panička, když mi začala péct játrovou/masovou/rybí "buchtu". Po té se můžu utlouct a udělal bych pro ni cokoliv! Jsem fakt vděčný strávník, nežeru akorát psí suchary a králíka.

Moje dobré vlastnosti

Téměř vždy dobře naladěný pes, který miluje děti, lidi všeho druhu a většinu psů. Na druhou stranu si dokážu paničku pěkně ohlídat, pokud se mi nějaký "lump" nezdá.

Moje zlozvyky

Schopnost během chvíle nepozornosti zničit vše, co mi přijde do cesty. Od bot, přes nábytek až po zdi. Rád lovím ježky a zajíce, sem tam pro radost proženu i nějakého ptáčka, ze všeho nejraději mám ale souboj JÁ vs. KOČIČKY... :) UPDATE: konečně jsem dospěl (jak říká panička) a dostal rozum, přestal jsem s ničením a tím i skončila má dráha interiérového designéra. Naproti tomu jsem začal s novým zlozvykem: lovení malých pejsků, zejména čivav a yorkšírů. Ty já prostě nerad, asi proto, že na mě štěkali a doráželi, když jsem byl menší. S paničkou už pracujeme na trénování ignorace, ale je to pro mě fakt těžký. UPDATE 2: ha ha ha! Panička to zakřikla, 4 měsíce jsem předstíral, že sekám dobrotu, pak jsem nenápadně opět začal se svými úpravami interiéru :D Lidi, nebudu vám lhát, nefunguje na mě ani svěcená voda. Ale jinak jsem miláček :)) UPDATE 3: tak jorkšíry už nelovím, už jsem se je naučil hezky snášet a vzal jsem je na milost. S některými už si dokonce hraju. Trvalo mi to, ale konečně jsem uznal, že jsou to taky psi a ne kořist, i když jsou uřvaní někdy až hanba a dovolujou si ;) Bohužel čivavy pro mě prostě nejsou psi, i když panička tvrdí, že jsou a že jsou to prý i kámoši... Ještě jsem k tomuto závěru teda nedospěl.

Moje aktivity

Sportovní kynologie: poslušnost, obrany, stopy. Skládáme zkoušky podle KJ Brno, NZŘ a MZŘ. Aktuálně nás čeká náš první závod v rámci sportovní kynologie. Coursing Udičkování Hra s pullerem Dogtrekking Dlouhé procházky s psími kamarády / kamarádkami No a nedávno jsem s paničkou úspěšně absolvoval extrémní závod Hard dog race - Base!

Kde rád odpočívám

V posteli, nejlépe i s paničkou. Když bez paničky, tak v "hnízdě" z nahrabaných peřin a polštářů.

Moje výstavní úspěchy

Na první voříškiádě v Boršicích jsem se sice neumístil, ale byli jsme pochváleni za pěkné předvedení. Na druhé voříškiádě (Kyjovský punťa 05/2019) jsem se umístil na 1. místě v kategorii pes bez PP a dále na 3. místě v místní soutěži "Pejsek šikula".

Pracovní úspěchy

ZOP, ZPU1, ZZO, ZZO1, ZM, BH-VT, Spr1

Moje zdraví

Jelikož aktivně sportuju, hlídá mě panička jako oko v hlavě, mám udělané RTG na DLK, DKK i spondylózu - vše negativní. Mám ale sklony k tuhnutí svalů na zádech a taky k zánětům ocásku a kůže. Panička mě proto v zimním období obleká do funkční bundičky, v létě po řádění v rybníku pečlivě utírá a pravidelně se jezdím nechat ošetřovat k fyzioterapeutce + děláme různá balanční cvičení.

Datum expirace inzeratu

None