Babička Miluška

Pohlaví

Kočka

Věk

15 let
Icon: Kočka 15
Kočka domácí

Vhodná pro

  • Hodí se k dětem
  • K jiným kočkám
  • Psí kamarád
  • Pro začátečníky
  • Kontaktní
  • Na zahradu
  • Do bytu

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrace: Ne
Handicap: Ano

Kde se nachází

Region: Jihočeský
Akt. umístění: Kočky České Budějovice, z. s.

Podrobný popis

Vlastnosti: PODMÍNKOU ADOPCE JE KASTRACE V BUDOUCNU!
Narození: 2009
Depozitum:  
Evidenční číslo: 2/24

Miluška je stará babička, která je aktuálně slepá. Jakýkoliv její handicap však dokáže tisíckrát vynahradit tím, jak je milá, mazlivá a kontaktní. Sotva zjistí, že u ní někdo stojí, začne vrnět jako kolovrátek a dožaduje se mazlení, u čehož blahem lehce slintá  Je klidná, hodná, důvěřivá a naprosto bez problémů se nechá ošetřovat. Krevní testy má na svůj věk velmi dobré. Při příchodu špatně dýchala a hůře jí fungovalo srdíčko, ale po podstoupení kardio vyšetření se tabletkami vše vyřešilo, takže její stav by neměl být život ohrožující. Dýchání se zcela upravilo po zaléčení.
I přes to, že byla Miluška považována za zcela slepou, aktuálně bere léky a podle veterinářky to vypadá, že do budoucna je docela možné, že uvidí alespoň obrysy ❤️ Zatím je vhodná jako jedináček, protože jak nevidí, ostatních kočiček se velmi bojí.
Miluška hledá klidný, bezpečný domov bez velkých nástrah, které by jí mohly být nebezpečné. Stačí jí klín, pelíšek, mistička s baštou a ruce, které budou hladit. Psů se bojí, takže domácnost určitě bez psa.

15. 3. 2024 bohužel i přes veškerou snahu nové majitelky, aby se Miluška sžila s domácím kocourkem, skončila neúspěchem. Miluška opravdu nezvládá žádné jiné zvířátko ve své přítomnosti. Z tohoto důvodu putovala zpátky k nám a opět vyhlíží nové majitele.

2. 3. 2024 se i naše stará Miluška se dočkala svého "doma". Nově bydlí v domku s kocourkem, který je již také senior. Držíme palce, aby jí štěstí přálo a ona si ještě dlouho ve zdraví užívala nový domov po boku své nové mazlitelky.

24. 1. 2024 jsme přijali starou kočičku ve špatném zdravotním stavu z obce Protivín.