Mourek - nalezeny kocourek u Terminalu v Turnově - našel domov

Pohlaví

Kocour

Věk

6 měsíců
Icon: Kocour 6m
Kočka domácí

Vhodná pro

  • Hodí se k dětem
  • K jiným kočkám
  • Psí kamarád
  • Pro začátečníky
  • Kontaktní
  • Na zahradu
  • Do bytu

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrace: Ne
Handicap: Ne

Kde se nachází

Místo nálezu: Turnov
Region: Liberecký
Datum nálezu: 21.02.2024
Akt. umístění: Srdcem pro psy

Podrobný popis

Mourek - cca 4 měsíce - koťátko z terminálu

21.2.2024 nám přišla žádost o pomoc s kočičkou, která se 2 či více dní pohybuje v Turnově na nádraží u terminálu.

Sice máme nyní všeho až nad hlavu, místo skoro žádné a na veterine mnoho nezaplacených účtu, ale jela jsem se po práci s dcerou podívat na místo, a situaci prověřit. Hledaly jsme asi 20 minut a nikde kočičku neviděly, odjely jsme pryč, že už ji snad někdo vzal do tepla. No nedalo mi to a vrátila jsem se s dcerou po chvíli znovu na místo a kočičku jsme již viděly po chvíli z auta. Než jsem zaparkovala tak do ni někdo kopl a dalším nohám se spíše vyhýbal a nevedel kam jít. Trochu se nás bal, ale po chvíli se nechal pohladit a později vzít do ruky. Vypadalo to, že má chvilkami trochu problém s rovnováhu, ale možná se jednalo o chvilkový stav ( budeme sledovat)

Čtečkou jsem mikročip nenačetla, rychlo prohlídka - kocourek, cca 4 měsíce starý. No a nechat ho tam prostě nešlo. Z jedné strany autobusy, z druhé koleje, někteří lidé hodní, jiní ne.. Vzala jsem ho do auta a začala přemýšlet, kam ho vlastně dáme :)

Zatím je provizorně umístěný v kleci , najedl se ( spíš přejedl :D ) napil se a je hodně spavý. O některé hračky již ale projevil zájem.

Zatím je až abnormálně klidný, hodný a mazlivý. Na nás syčel jen chvíli.

Dostal antiparazitalní pipetu, která funguje na vnější i vnitřní parazity . Zítra ho čeká veterinární prohlídka.

Postupně podstoupí testy na infekční onemocnění( koronavir, giardie,panlenkopenie,FeLV/FIV, mycoplasmu, chlamydie a herpes) .

Bude ho čekat vakcinace, čipování, kastrace a hlavně bude potřebovat super milující domov :)

Není to divoká kočka z venku. Bud má někde majitele, nebo ( což je za me více pravděpodobné, jelikož se drží přes dva dny na stejném místě ), ho tam někdo vyhodil.

Pokud by nám byl někdo ochoten pomoci finančně s náklady, předem velmi děkujeme. Každá koruna je pro nás velmi důležitá .

2101684287/2010 - transparentní účet u FIO

* Pokud znáte majitele, nebo v mourkovi poznavate své ztracené kotě - sepiste nám na e-mail ( srdcem-pro-psy@seznam.cz )vše, co by nám společně pomohlo ho identifikovat - povahu, barvu očí( nema je jedno barevné), napr. kde nemá rad hlazeni a jak na to reaguje, jmeno, datum narození, snášenlivost, poznávači znaménko, vše co vás napadne. Bobuzel, bez cipu se zvíře identifikuje špatne. Pokud se najde původní majitel a prokáže vlastnictví Mourka, bude po uhrazení nákladu za péči a veterinu vrácen původním majitelům :)

* Pokud by malému někdo chtěl poskytnout nový milující domov, prosím o zaslání vyplněného dotazníku na e-mail srdcem-pro-psy@seznam.cz

Dotazník naleznete zde - https://www.srdcem-pro-psy.cz/informace-k-adopci/