Arnie

Pohlaví

Kočka

Věk

9 let
Icon: Kočka 9
Kočka domácí

Vhodná pro

  • Hodí se k dětem
  • K jiným kočkám
  • Psí kamarád
  • Pro začátečníky
  • Kontaktní
  • Na zahradu
  • Do bytu

Doplňkové údaje

Barva: Bílá, Šedá
Tetování: Ne
Kastrace: Ano
Handicap: Ne

Kde se nachází

Region: Ústecký
Akt. umístění: Spolek na ochranu zvířat Litoměřicko SOZLit

Podrobný popis

Arnie

 

Kočička Arnie je extra milá a mazlivá starší kočičí dáma, asi 8 letá vesnická tulačka. Lehne si ke kamnům, nebo vedle vás a nechá se mazlit. Jinak o ní celý den ani nevíte. Je klidná a většinu dne odpočívá po vašem boku. Já osobně ji vidím na křesle u babičky, jak jí dělá celý den společnost, aby nebyla sama. Je to opravdu moc milá společnice, vhodná do klidnější domácnosti, zvyklá je i na dva velké pejsky (boxéry).

Krmená byla údajně zbytky z kuchyně (misky s kostmi plnými červů a much.. viděla jsem na vlastní oči, bohužel..) v kozím chlívku, stahují se tam plaché toulavé kočky z okolí. Arnie si tam přišla pro pomoc. Byla promoklá, špinavá, vyhublá na kost a naříkala, běhala dokola kolem misek. Dala jsem jí kapsičku, ale ona si jen čuchla a pak do mističky hrabala packami a drkala čumáčkem. Evidentně bylo něco špatně, takže jsem kočičku odchytla, abychom zjistili co je špatně.
Nenechala si sáhnout na tlamičku. Hrozně jí páchl dech a měla zalepená očička, zhnisanou rýmu a pořád chrčela. Paní veterinářka se divila, že v jejím stavu vůbec mohla přijímat potravu. Měla plnou tlamku zhnisaných ran na dásních a vyhnilé zuby. Byla nutná extrakce všech zubů, nezbyl jí ani jeden. Při jedné narkóze se kočička nechala i vykastrovat. Měla za sebou prý obrovské množství porodů.
Zimu by kočička určitě nepřežila a kdo ví, kolik dní před sebou měla za předpokladu, že nemohla přijímat potravu.

NECHALI BYSTE JÍ TAM UMŘÍT?! JÁ NEMĚLA TO SRDCE ODEJÍT A NECHAT JÍ TAM SVÉMU OSUDU. TAHLE KOČIČKA MĚLA PRÁVO ŽÍT LEPŠÍ ŽIVOT... ZA JEJÍ UTRPENÍ NESOU VINU VŠICHNI, CO NEKASTRUJÍ.

 

V dočasné péči

Barbora Svobodová

Panenský Týnec 195, 439 05

svobodovabara@post.cz

732 285 981

 - vždy, prosím, kontaktujte nejdříve našeho dočaskáře, pokud tomu tak je v inzerátu. Děkujeme.

 
 
 
 
Přispět na kočičky můžete zde https://www.darujme.cz/darovat/1201102
Nebo :
- provozní účet 2501714887/2010
- transp. účet 2001169405/2010(bude vidět vaše jméno)
 
"Spolek pro ochranu zvířat - oblast Litoměřice" https://www.spolekprozvirata.cz