BYLO NÁS PĚT – HUMORISTICKÁ PĚTICE LUMPÍKŮ OBECNÝCH - našel domov

Pohlaví

Kocour

Věk

1 rok
Icon: Kocour 1
Kočka domácí

Vhodná pro

  • Hodí se k dětem
  • K jiným kočkám
  • Psí kamarád
  • Pro začátečníky
  • Kontaktní
  • Na zahradu
  • Do bytu

Doplňkové údaje

Barva: Bílá, Šedá
Tetování: Ne
Kastrace: Ne
Handicap: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Útulek Tábor

Podrobný popis

Není nad přátelství vzniklé na společné lumpárně nebo průšvihu, kdy je třeba chránit jeden druhého a stát při sobě. Pak vznikne pouto na celý život. Naše banda z díla Karla Poláčka je různorodá skupinka pěti super kluků, kteří se těší na nové rodiny, ale v případě nouze budou vždy čerpat ze vzpomínek na svoje kamarády, brášky, se kterými zvládli těžký start do života a naučili se, co znamená být pokrevním přítelem navždycky, v dobrém i ve zlém. Jsou to kluci, kteří nepotřebují televizi, tablet a appky, zabaví se s louží, klackem, kamínkem a prakem.

◉ Bajza – mourovatý kocourek se strachem z lidí, ale s největším potenciálem. Je to inteligentní a veselý rošťák, který miluje společnost jiných koťat.

◉ Zilvar – bílo-mourovatý kocourek s modrým obojkem. Je zvědavý, chytrý a akční. Má rád velkou společnost v podobě kočičích kamarádů a dobrou baštu.


◉ Bejval – bílo-mourovatý kocourek s hnědým obojkem, je hravý a veselý. Stále by něco vymýšlel, má hromadou nevšedních nápadů a nikdy s ním není nuda. Již doma.
◉ Kemlink – bílo-mourovatý kocourek s fialovým obojkem. Je trochu bázlivý, ale milý a pohodový. Věříme, že v milující rodině brzy opět najde důvěru v lidskou společnost. Již doma.
◉ Jirsák – již doma - něžný kocourek s šedým kožíškem a mazlivou povahou. Po každé lumpárně zpytuje svědomí a slibuje, že už nikdy zlobit nebude, ale my víme své. : )

Do adopcí mohou samozřejmě odjíždět samostatně, ve dvojicích, trojici i všichni spolu.

Kluci z Bylo nás pět jsou odhadem tříměsíční zdravá koťata, která skotačí, hrají si a rádi objevují svět. Zvládají chodit na kočičí záchodek, jsou čistotní. Hodí se do bytu i do domku se zahradou s případným přístupem ven po adaptaci v novém domově a po kastraci.

Všichni jsou kompletně naočkovaní, ošetření proti vnějším i vnitřním parazitům a označení mikročipem. Podmínkou adopce je kastrace po dovršení pohlavní dospělosti.

V případě zájmu o adopci Vás poprosíme o zaslání e-mailu na utulek@tstabor.cz. Do e-mailu napište základní informace o sobě, své rodině, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech s kočkami. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život koťátkům nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si první seznamovací návštěvu. Případně volejte 778 465 467.

Za focení děkujeme Radku Havlíčkovi vividfoto.cz/

www.utulektabor.cz/77-81d/