Amy - našla domov

Pohlaví

Kočka

Věk

4 roky
Icon: Kočka 4
Kočka domácí

Vhodná pro

  • Hodí se k dětem
  • K jiným kočkám
  • Psí kamarád
  • Pro začátečníky
  • Kontaktní
  • Na zahradu
  • Do bytu

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrace: Ano
Handicap: Ne

Kde se nachází

Místo nálezu: Mělník
Region: Středočeský
Datum nálezu: 13.05.2022
Akt. umístění: DogPlanet - útulek Mělník

Podrobný popis

Amy

Evidenční číslo 42/22, nalezena 13.5.2022

Amy byla nalezena dne 13.5.2022 spolu s čerstvě narozenými koťátky na Mělníku v papírové krabici. Koťatka měla tři - holčičku Alinu, kluky Alfonse a Alberta. Amy se ukázala být skvělou matkou, avšak možná až moc ochranitelskou / obranářskou. Hlídala si potom veškerá koťata v místnosti, kde měla se svými potomky "bydlení", reagovala na každé mňouknutí a nezvládala tak pořádně odpočívat. I proto byla po odstavu koťat vykastrována a oddělena. Nyní už je zase milou a hravou kočkou, která považuje sama sebe za středobod vesmíru.

Je opravdu nádherná, žádná černá tuctovka. Má delší lesklou srst, která nemá tendenci se cuchat a k tomu výrazné pronikavé oči, na které se nedá zapomenout. Řadíme ji k větším kočkám, je jí kus.

Osobnost s vysokým sebevědomím, která vždy dostane to, co chce. Pokud ne, bude mňoukat tak dlouho, dokud se tak nestane. Miluje mazlení, hlazení, společnost člověka se vším všudy. Baví ji i hračky, ale spíše když si s nimi může hrát s někým, samotné ji úplně nelákají. V jídle není vybíravá, apetit má veliký. Jo a ležení na parapetu u okna nebo alespoň úplně nahoře na vysokém škrabadle, to je její nejoblíbenější činnost. Prostě kočka jak má být.. 

Amy je kočka s velkým "K". Hledá si pěkné bydlení a lidské poddané, kterým bude moci vládnout. Ideálně jako zvířecí jedináček, popřípadě nutno vyzkoušet. Ovšem NEdoporučujeme do domácnosti se psem, ty nemá ráda a útočí na ně.

Je kastrovaná, očkovaná, čipovaná a tak může odejít domů klidně hned. :-)

Pro více informací či domluvení si návštěvy našeho útulku, volejte na tel. číslo 602 144 145.

V případě zájmu o adopci či poskytnutí dalších informací, prosíme, volejte na tel. 602 144 145. Emailová korespondence nám nějakou dobu trvá a neručíme za rychlé vyřízení. Děkujeme za pochopení :-)