pan Pandy

Pohlaví

Kocour

Věk

1 rok
Icon: Kocour 1

Vhodná pro

  • Hodí se k dětem
  • K jiným kočkám
  • Psí kamarád
  • Pro začátečníky
  • Kontaktní
  • Na zahradu
  • Do bytu

Doplňkové údaje

Barva: Šedá, Hnědá
Tetování: Ne
Kastrace: Ano
Handicap: Ne

Kde se nachází

Místo nálezu: Strakonice
Datum nálezu: 16.07.2021
Akt. umístění: Depozitum chlup - nechlup

Podrobný popis

Pan PANDY
je cca rok starý, kastrovaný šedý mourek typu WHISKAS, mazlík, hledá svoje nové doma, tam kde původně byl to stálo za dvě věci, zaslouží si lásku, péči a bezpečí domova.
Odchycen 16.7. 2021 ve Strakonicích
Jelikož je to mazlík, měl nebo možná ještě má někde svoje doma i když vypadá, jak vypadá. Majitel se samozřejmě může přihlásit a vše napravit.
 
Krásný Whiskas kocourek byl odchycen v rámci akce na odchycení ztraceného černobílého bytového kocourka. 
- Při druhém pokusu chytit vyhozeného černobílého kastrovaného kocourka, se ve Strakonicích u kulturáku v noci 16.7. chytil  krásný šedý mourek typu WHISKAS (asi rok starý)- opět zanedbaný, vyhublý, hladový, zaprášený, plný klíšťat, s lehkým zánětem v očích a samozřejmě NEKASTROVANÝ. Hlavně že města i obce problém s tuláky nemají - ono totiž ve dne je jen stěží potkají, ale kamkoliv v noci položím klec, jsou tam.
Tímto to vzdávám, protože kvůli nezodpovědným majitelům není možné chytit toho pravého ztraceného byťáka, který je teď někde venku uplně v háji - bez znalosti terénu, civilizace, bez jídla, protože venku ještě nikdy nebyl. Na další tuláky už nemám místo. Je sezona koťat. 
 
Jako první se 14.7.2021 chytil černobílý, ale uplně jiný a plachý nekastrovaný kocour, ale krásný - vyčkávám ještě, jestli se přihlásí původní majitel, aby ho pak nemusel hledat kdoví kde po městě. Je zdravý, byl jen zablešený.