Firemní profily - služby a prodej


Cílem placených firemních profilů je generování finančních prostředků, které skrze Nadační fond Psí Naděje proinvestujeme na tolik potřebné rekonstrukce či nákladné veterinární operace psů v útulcích. Psi bez domova si zaslouží lepší komfort, zdravotní péči i prostředí ve kterém nezřídkakdy čekají několik měsíců či let na nové majitele.

Dílčí část finančních prostředků je pak určena na další rozvoj tohoto projektu ...

Rozlišení základního a placeného profilu

Typ profilu Základní profil Placený profil
Cena 0,-Kč 199,-Kč / měsíc *
Základní informace
Fotogalerie
Hodnocení
Přednostní výpis
Pozitivní reklama (razítko Přispívám na útulky)
Akční nabídka /Přiravili jsme pro Vás
Firemní zprávy
Inzerce

* Cena je uvedena bez DPH.  Cena s DPH 240,-Kč/měsíc.

Přednostní výpis

Díky placenému profilu se Vaše organizace zobrazuje  ve výpisu na předních pozicích a to jak v rámci celé ČR, tak v rámci filtrování jednotlivých krajůRazítko „Přispívám na útulky”

Jedním z cílů projektu PesWeb je generovat finanční prostředky na pokrytí větších investic nebo aktuálních potřeb útulků, azylů, depozit, týraných pejsků či v boji proti množírnám, atd. Všechny organizace s placeným profilem, chceme ocenit nejen přednostním výpisem, ale také pozitivní reklamou: razítkem "Přispívám na útulky".

Akční nabídky / Připravili jsme pro Vás

Vyzvěte návštěvníky portálu k návštěvě Vašich stránek respektive Vašeho zařízení vybranou nabídkou služeb nebo produktů. Akční nabídka se zobrazuje pouze na profilu organizace.

Firemní zprávy

Oslovte všechny návštěvníky portálu. Komunikujte, co se u Vás právě děje nebo co chystáte a to skrze krátké firemní zprávy, které se zobrazují na Homepage.

Inzerce

Inzerce je určena pro firemní nabídku služeb - od úpravy psů, přes výchovu a výcvik, až po ubytování. Nabídněte návštěvníkům PesWebu své služby.

Registrace firmy a jak získat placený profil v 10 jednoduchých krocích.

Další možnosti spolupráce naleznete zde:

NF Psí Naděje: Od roku 2013 jsme útulkům, azylům a jejich psům pomohli částkou 1 880 000,-Kč. Pomozte nám pomáhat.

Kontakty: info@pesweb.cz, info@psinadeje.cz, www.psinadeje.cz

zpět "Firemní profily"