Firemní profily - služby a prodej


PesWeb -  centrální registr psů a koček v útulcích

Tento projekt vznikl v roce 2014 jako reakce na přeplněné útulky a na to, že odpovědná místa nepřišla s nějakým systémovým a společným řešením, které by útulkům pomohlo v propagaci jejich svěřenců (více o projektu, jak se mu daří, kdo jsme a o možnostech spolupráce).

Pokud se Vám tento projekt líbí, rádi bychom Vás do něj zapojili skrze placené firemní profily a drobný měsíční příspěvek (199,-Kč bez DPH) tak, abychom jej již nemuseli dotovat a naopak měli prostředky na jeho další rozvoj. 

NF Psí Naděje: Od roku 2013 jsme útulkům, azylům a jejich psům pomohli částkou 4 855 373,-Kč. Pomozte nám rozvíjet i portál pro útulky - PesWeb.

Rozlišení základního a placeného profilu (v katalogu firem)

Typ profilu Základní profil Placený profil
Cena 0,-Kč 199,-Kč / měsíc *
Základní informace
Fotogalerie
Hodnocení
Přednostní výpis
Pozitivní reklama (razítko Přispívám na útulky)
Inzerce

* Cena je uvedena bez DPH.  Cena s DPH 240,-Kč/měsíc.

Přednostní výpis

Díky placenému profilu se Vaše organizace zobrazuje  ve výpisu na předních pozicích a to jak v rámci celé ČR, tak v rámci filtrování jednotlivých krajůRazítko „Přispívám na útulky”

Jedním z cílů projektu PesWeb je generovat finanční prostředky na pokrytí větších investic nebo aktuálních potřeb útulků, azylů, depozit, týraných pejsků či v boji proti množírnám, atd. Všechny organizace s placeným profilem, chceme ocenit nejen přednostním výpisem, ale také pozitivní reklamou: razítkem "Přispívám na útulky".

Inzerce

Inzerce je určena pro firemní nabídku služeb - od úpravy psů, přes výchovu a výcvik, až po ubytování. Nabídněte návštěvníkům PesWebu své služby.

Registrace firmy a jak získat placený profil v 10 jednoduchých krocích.

Další možnosti spolupráce naleznete zde:

NF Psí Naděje: Od roku 2013 jsme útulkům, azylům a jejich psům pomohli částkou 4 855 373,-Kč, příklady pomoci:

Kontakty: martin@psinadeje.cz, www.psinadeje.cz

zpět "Firemní profily"