Prodloužený víkend se psy malých plemen Jeseník 2015

Místo konání: Kouty nad Desnou
Kontakt: tel: +420 775 990 446 e-mail: danusecervinkova1@gmail.com
Termín: 7.5.2015 - 10.5.2015

Čas: 17:00

Prodloužený víkend se psy malých plemen Jeseník 2015


7.5.-10.5.2015

Kouty nad Desnou / Jeseník / chata u Pelikána

Chata v lesním prostředí horské říčky Divoká Desná

Ubytování ve dvou až šestilůžkových pokojích v četně lůžkovin a povlečení, soc. na chodbě, společenská místnost, vytápění ústředním topením - ještě topná sezóna, WI-FI, TV, DVD, video, parkovací místa u chaty.

Nástup ve čtvrtek 7.5. po 17 hodině až do večera. Odjezd v neděli 10.5. po obědě. Plná penze, v případě malého počtu účastníků zajištěny obědy a večeře, snídaně vlastní. V tomto případě máme k dispozici celou kuchyni, včetně vybavení, myčky, mikrovlnky, ledničky.

Doporučuji
Pro pánečky pevnou obuv, teplejší oblečení, může být ve vyšších polohách ještě sníh, v případě vlastních snídaní si zajistit potraviny, něco na zahřátí, doporučuji něco ostřejšího, flešku to v případě, že byste si chtěli stáhnout nafocené fotografie, psací potřeby, abyste si zasloužily ceny, dobrou náladu a nezapomeňte doma pejsky

Pokud s vámi psi spí v posteli, prosím o nějakou deku nebo plachtu, aby se neumazalo povlečení. Psi musí mít platné očkování, očkovací průkaz, obojek nebo kšíry a vodítko. Samozřejmě spoustu mňamek a nějakou jejich hračku.

Ceny
Ubytování + strava 420,-Kč / osoba / den
Rekreační poplatek 15,- Kč / osoba / den / od 15 let
Pes 350,- Kč / víkend / za jednoho

Víkend je podobně laděný jako psí tábor pro malá plemena. Jsou připraveny výlety, soutěže, hry, ceny pro vítěze a dobrůtky pro všechny pejsky. Pokud bude zájem, můžeme mít i výcvik, protože už bude déle světlo, než bylo v loni v říjnu. A také snad bude i tepleji.

Vše najdete na stránkách www.cavalier-psisvet.cz

FACEBOOKOVÁ UDÁLOST