Sen zvířat

Místo konání: Praha 9-Vinoř, Hoffmanův dvůr
Kontakt: senzvirat@seznam.cz
Termín: 7.9.2014

Čas: 9:00

9.ročník umisťovací výstavy Sen zvířat


Praha 9-Vinoř, Hoffmanův dvůr


Vážení přátelé, opět Vás srdečně zveme k účasti na 9. ročníku největší umisťovací výstavy zvířat z útulků z celé ČR SEN ZVÍŘAT 2014.

Výstava se koná v neděli 7.9.2014 od 9-17 hodin, tradičně v Praze 9 – Vinoři, v areálu Hoffmanova dvora (www.hoffmanuv-dvur.cz).

Akce je organizována na podporu všem opuštěným a týraným zvířatům za účelem najít jim co nejvíce laskavých domovů a srdcí. Výstavy se účastní firmy, jejichž hlavní činností je poskytování potřeb pro chovatele a zároveň se podílí na sponzorství.

Zúčastněné útulky, občanská sdružení a neziskové organizace zde mají nejen možnost najít opuštěným zvířatům nový domov, ale prostřednictvím sponzorských (hmotných) darů se snažíme pomoci i v další péči.

Vstupné pro návštěvníky je 30 Kč (vybrané vstupné bude použito na nákup krmiva, které si útulky na konci výstavy odvezou ) nebo další věci pro zvířátka bez domova. Přijďte si adoptovat pejska nebo kočičku, kteří přijedou na výstavu hledat laskavý domov, nemůžete-li adoptovat, můžete je podpořit materiální nebo finanční pomocí.

Návštěvníci, kteří přijdou na umisťovací výstavu Sen zvířat se psem, musí u vchodu předložit očkovací průkaz s platným očkováním proti vzteklině a infekčním nemocem.

Můžete se těšit na doprovodný program : ukázka První pomoci pro zvířata, ukázka Dornovy metody pro zvířata, Dogdancing, malování pískem - budete si moci namalovat pískový obrázek. Těšit se můžete také na VIP hosty, účast na letošní výstavě přislíbil zpěvák Václav Noid Bárta a herečka Patricie Solaříková.

www.senzvirat.sweb.cz