Tábor Strach a agrese

Místo konání: Juniorcamp Nová Živohošť
Kontakt: treninkjerozhovor@seznam.cz
Termín: 9.10.2023 - 12.10.2023

Čas: 9:30

Motivace: STRACH A AGRESE jsou dva pojmy, které spolu často blízce souvisejí a trápí řadu majitelů psů. I když ze psa „bázlivého“ nedokážeme mávnutím kouzelného proutku udělat naráz psa „odvážného“, můžeme mu nácvikem situací, které mu činí problém, dodat sebevědomí a návod, jak vše zvládnout. To chce ale ČAS, KLID a SPOLUPRACUJÍCÍ OKOLÍ. V rámci tohoto tábora si obojí můžeme dopřát včetně večerní teoretické průpravy.

POZOR, nejde o komunikační lekce pro psy. Půjde nám spíše o nácvik toho, CO MÁ V DANÝCH SITUACÍCH DĚLAT MAJITEL, ABY PSA UKLIDNIL A ABY MU POMOHL SITUACI NEŘEŠIT.

Průběh: Po první dva dny probíhá společná praxe i společná teorie vždy po polední pauze před odpoledním tréninkem . Od třetího dne už je možno věnovat čas podle situace i individuálním konzultacím nebo práci v menší skupině podle potřeb jednotlivých účastníků. Jako bonus nabízím pro zájemce i vybraná cvičení z NLP, která se ukázalal jako velmi prospěšná při táborech Řeč vašeho týmu.

Máme k dispozici část venkovních prostor tábora a velkou klubovnu, která rozměrově plně vyhovuje tréninku více psů naráz stejně jako přednáškám. Trénovat můžeme i venku. Prostor by nám měl poskytnout zázemí pro řešení většiny problémů.

Tábor Strach a agrese - formulář pro ÚČASTNÍKY SE PSEM - František Šusta (treninkjerozhovor.cz)