Speciální hry pro útěky a nežádoucí lovecké chování - teorie + praxe

Místo konání: U Kempinku, 147 00 Praha
Kontakt: jaroslava.ochotna@centrum.cz
Odkaz: www.psychologpsu.cz
Termín: 09.05.2021 - 09.05.2021

Čas: 13:30
Nezvládáte odvolat psa?
Utíká váš pes?
Zcela vás ignoruje v tyto stresové situace?
Útěky vašeho psa vám mohou velmi znepříjemnit život.
Těšte se na speciální zábavné hry se psem, které Vám pomohou řešit tyto různé problémové situace.
Těšte se na speciální zábavné hry se psem, které Vám pomohou řešit různé problémové chování od nadměrné reaktivity, strachu či agresivity po spolehlivé přivolání, posilovat vztah a tím i dobrovolnou a motivační poslušnost vašeho psa.
Výcvik je určen pro všechny zájemce, pro psy všech plemen s i bez průkazu původu.
Cena za teorii a praxi pro jednoho psa a jeho majitele: 1000,-Kč, cena za dva bloky 1800 Kč.
Přihlášky zde: https://akce.psychologpsu.cz/specialni-hry-pro-uteky-a.../
V případě nejasností pošlete dotaz emailem na office@kynolog.cz.
Místo konání: U Kempinku, 147 00 Praha 4, místo setkání parkovací plocha vlevo za "Topsports Center rental Branik" - uložte si moje tel. číslo při nejasnostech ohledně místa setkání
Ing. Pavel Bradáč
tel. +420 721 647 970
www.PsychologPsu.cz
e-mail: pavel@bradac.cz
 
Ing. Pavel Bradáč o sobě:
Výcviku a výchově psů se věnuji od roku 1993 a profesionálně od roku 2009. Pomáhat s problémovým chováním psům a jejich majitelům beru jako své poslání. Hlavními postupy je učení správné komunikace a budování vzájemného vztahu majitele a psa založeného na důvěře a vzájemném respektu. Neustále hledám a rozšiřuji možnosti pozitivních metod výcviku a výchovy pomocí her a radostných prožitků. Snažím se také pozitivní metody výcviku a výchovy psů učit trenéry a majitele psů, a také vysvětlovat a šířit. Aby byly dostupné v celé ČR a i na Slovensku, zakládám s franchizovými partnery od ledna 2016 první Dobré psí školy (www.DobraPsiSkola.cz, pro zájemce o psí školu je web www.superdog.cz), které budou používat výhradně pozitivní metody. Používání bolest působících pomůcek považuji za špatné a ukazující pouze na neschopnost zvládnout chování psa pozitivními metodami.
Stál jsem u základů některých psích sportů v ČR, jako je treibball, discovering nebo heroparkur. Tyto sporty jsou vždy voleny a trénovány v souladu s filozofií vzájemné harmonické spolupráce člověka a psa.
I přes to že se věnuji zejména základům vztahu člověka a psa a problémovému chování, mají psi, kterým jsem dal základy vztahu, motivace a výchovy mnoho sportovních a soutěžních úspěchů v ČR a zahraničí, obvykle ale už pod jinými organizacemi, například vícemistr světa ve vodní záchranařině.
Témata mnou pořádaných přednášek, seminářů a vícedenních pobytů:
Jak přemýšlí a vnímá pes, Agrese a agresivní chování u psů a mezi psy, Separační úzkost u psa, Bázlivost + jak přežít Silvestra, Jak se pes učí, Tři pilíře vztahu člověka a psa, ZOO Praha pro reaktivní psy, Psí škola HROU, ZENový výcvik psa (aneb dva cviky stačí), Odpoledne pro reaktivní psy, Komunikace psů aneb Rozumím svému psovi?, Vrčení u misky, žárlení, zdrojové chován , Jak si správně hrát (psí škola hrou), Den pro psí výtržníky - pozitivní řešení problémového chování, Pozitivní posilování pro začátečníky, Speciální hry pro modifikaci psího chování, Vztah se psem krok za krokem, Nežádoucí štěkání pozitivně, Strach, stres a bázlivost u psa;
Problémové chování psů - intenzivní víkend, Výcvik záchranářských psů na moři, Chorvatsko, i pro začátečníky, příprava na zk. IRO, Radost zůstat sám aneb Řešíme separační úzkost, Vztah a poslušnost - speciální letní psí tábor +pozitivně, Vztah a poslušnost - pozitivně pro začátečníky i pokročilé, Psí hry pro vztah, chování a poslušnost, Pestrý výcvikový víkend pro psy, Velikonoční supersocializační psí speciál, Pohodové plavání (vodní záchranařina) "příměstský" týden, Vztah se psem a poslušnost pomocí her, Pestrý výcvikový víkend pro psy II, Dobrá výchova štěněte, Vztah se psem a poslušnost, Chorvatsko se psem - Pohodové plavání (Vodní záchranařina), Víkend pro psí výtržníky - intenzivní seminář, Pes bez vodítka - speciální víkend, Dobrá psí akademie - týdenní intenzivní kurz, Supersocializační a výcvikový výlet do KovoZoo UH.
 
94% úspěšnost vyřešení
Podle dlouhodobé statistiky se podaří vyřešit skoro všechny případy problémového chování.
87% vyřešeno po první konzultaci
První konzultace vždy obsahuje vše potřebné pro úspěšné vyřešení problému, jak analýzu problému, tak i návrh řešení.
100% pozitivně
Používám výhradně pozitivní metody řešení, postavené na vědeckých a ověřených základech. Každý psí problém jde vyřešit bez zákazů, nátlaku či trestů.
96% online konzultací
Díky karanténě se ukázalo, že takřka každé problémové chování jde vyřešit online.
650+ kurzů
Od roku 2001 jsem organizoval a vedl více než 650 nejrůznějších vícedenních akcí pro majitele a psy, z toho nejméně 50 v zahraničí (Chorvatsko, Rakousko, Polsko...).
1100+ přednášek o psech
Od roku 2001 jsem měl jak v rámci akcí tak i samostatně více než 1100 přednášek o nejrůznějších psích tématech.
45+ vychovaných trenérů
Postupně jsem vychoval přes 45 trenérů, ze kterých má většina své psí školy a 18 z nich je zapojeno v www.DobraPsiSkola.cz.
 3 s láskou a laskavostí ke psům i lidem