DOGS SMILE - charitativní cesta ke štěstí!

Místo konání: Svitavy
Termín: 18.3.2018

Čas: 10:00–12:00

Myslím, že skoro každého z nás majitelů psík kamarádů zasáhl osud z poslední obrovské kauzy "MNOŽÍRNY" . Kdy přes 200 pejsků konečně uvidělo pomocnou ruku a rozsvítila se jím hvězda naději pro lepší zítřky!!

Díky pomoci mé kamarádky jsme se se členy rozhodli podpořit některé pejsky z této kauzy a to přímo z organizace www.DOCASKY.CZ,

A co se bude dít :) :

Sejdeme se u Hospody ROSNIČKA v neděli 18.3.2018 v 10:00 . Po seznámení a předání příspěvků se vydáme po krásách okolí rybníka, projdeme fitness stezku, kolem "Písečáku" a zpět kolem rybníků. Trasa bude mít cca 5-7 km :)
Vítáni jsou všichni kdo chtějí přiložit pomocnou ruku, s pejskem i bez (doporučuji pejska na postroji), s kamarády, s dětmi, rodiči .... :D !!

Prosím pokud Vám fenky hárají, nechte je holky doma ať se ostatním pejskům nezblázní hormony :). Pokud máte psa trhače, vezměte mu košík či halti-ohlávku.

Pokud byste ještě chtěli více pomoci, vezměte si sebou rukavice a něco na odpadky - po naší cestě bychom vyčistili okolí :).

NO KDYŽ TO SHRNU : "NEJEN ŽE SE BUDETE PODÍLET NA ZLEPŠENÍ ŽIVOTA ČTYŘNOHÝCH KAMARÁDU, VYČISTÍTE LES OD ODPADU, UDĚLÁTE NĚCO PRO SVÉ ZDRAVÍ A RADOST SVÉHO PEJSKA, RODINU, PŘÁTELÉ ATD..... A TO PROSTĚ STOJÍ ZA TO !!!!!

Přispět můžete jak finančně (přímo to putovní kasičky , zapůjčené z DOČASEK.CZ ) tak i materiálově. Všichni zúčastnění dostanou "DĚKOVNÝ LIST" a pro ty jenž přispějí i finančně , jsme si připravili malý dárek. My pak vše odvezeme přímo do organizace DOČASKY.CZ ,kde vše předáme k zlepšení života chlupáčů .

TĚŠÍME SE NA VÁS MOOOC :) TEAM ZKO SVITAVY-LAČNOV !!!

Facebooková událost