Workshop Tellington TTouch s Martou Mannelovou – jediná trenérka v ČR

Místo konání: Praha (Jenštejn)
Kontakt: michalkovakaterina@gmail.com
Termín: 23.4.2016

Čas: 10:00 - 17:00

Co je Tellington TTouch?

Jedná se techniku, která byla sestavena před 40ti lety Lindou Tellington Jones, která spolu se svojí sestrou Robyn Hood zasvětila život učení lidí, jak mohou dnes a denně pomoci psům, kočkám, koním, lidem a dalším živočišným druhům.
Tellingto TTouch Trénink je jemná metoda, která vnímá psa jako celek. Rozpoznává, že fyzické, psychické i mentální rozpoložení se navzájem ovlivňují a mají vliv na chování psa a jeho schopnost učit se.
Pomocí vědomých doteků, bandáží a cvičení pomáhá psovi najít rovnováhu a harmonii. Nasloucháním mu a respektováním pomáhá upevnit vzájemnou komunikaci, důvěru a pocit bezpečí.

Co Vás čeká a nemine?

Během jednodenního workshopu projdeme základy TTouch doteků, které jsou nosným kamenem této metodiky. Seznámíte se s bandážemi, které pomáhají i v případě zdravotních problémů zvířete. Se svým pejskem si zkusíte i práci na hřišti. Naučíte se jak pracovat s vodítkem a postrojem a v neposlední řadě se dozvíte, jak své zvíře více vnímat, rozumět a hlavně ho respektovat.

Kdo je Marta?

Marta Mannelová je jediná Tellington TTouch Trenérka P1 v ČR, která absolvovala tříleté studium této metody ve Velké Británii pod vedením Robyn Hood a Sarah Fisher. Aktivně se věnuje práci se zvířaty nejen během soukromých sezení, ale i při pravidelných návštěvách útulků. Sdílí svůj domov se svým partnerem, dvěma psy, kocourem a dvěma králíčky.

Kdy, kde, za kolik?

Datum konání: 23.4.2016
Čas konání: od 10:00 do 17:00 – v čase je započítaná i hodinová pauza na oběd
Během workshopu bude podáváno drobné občerstvení, oběd si prosím vezměte s sebou.

Místo konání: PRAHA – JENŠTĚJN ul. Radonická bývalé JZD
Parkování v areálu.

Cena a kapacita:
- 1 300,- za cvičící tým (obsahuje studijní materiály a osvědčení o absolvování) – 10 volných míst
- 600,- za diváka – 5 volných míst

Co s sebou?

Pohodlné oblečení odpovídající teplotě. Jedná se o nezateplený půdní prostor, na zemi je položený koberec. Boudičku nebo alespoň pelíšek pro pejska (budeme si povídat, tak aby měl pejsek kde spát), deku, misku na vodu, pamlsky, postroj (pokud ho pro psa máte) nebo plochý nestahovací obojek (stahovací, ostnaté a elektrické obojky prosím nechte doma), vodítko s dvěma karabinami (pokud máte), psací potřeby, notes.

Jak se přihlásit?

Přihlašování na email: michalkovakaterina@gmail.com
Do přihlášky uveďte:
Celé jméno, telefonní kontakt, jméno, rasu a věk psa. Pokud má pejsek s něčím problém prosím uveďte to také (např: nemá rád velké černé feny, je reaktivní na lidi atd.)

Přihláška je platná až po uhrazení zálohy ve výší 750,- pro cvičícího a 300,- pro diváka na bankovní účet. Záloha je nevratná, v případě potřeby lze přenést na náhradníka. Částka je za účast na semináři bez ohledu na to, jestli se zúčastníte celého dne nebo jen části.

Informace k platbě:
číslo účtu: 670100-2203465966/6210
Variabilní symbol: datum konání akce
Do poznámky uveďte své celé jméno – pro snadné dohledání platby

Každý účastník workshopu je povinen dodržovat zákon na ochranu zvířat a zodpovídat za svého psa a škody jím způsobené.

Zasláním přihlášky a zaplacením poplatku souhlasíte s výše uvedeným.

V případě dotazu piště, nebo volejte tel: 777872921

FACEBOOKOVÁ UDÁLOST