Workshop Hersenwerku - Hlavolamy pro psy

Místo konání: Jenštejn
Kontakt: hlavolamypropsy@gmail.com
Termín: 15.3.2015

Čas: 10:00

Workshop Hersenwerku - Hlavolamy pro psy


15. březen v 10:00


Srdečně Vás zvu na workshop Hersenwerku aneb hlavolamů pro psy.

Kde: krytý výcvikový prostor v Jenštejně 

Bezplatné parkování přímo před výcvikovým prostorem.
Autobusová zastávka Jenštejn

Maximální kapacita: 8 týmů (tým = jeden psovod a jeden pes - pokud se chcete účastnit s více psy, musíte se přihlásit na další workshop a nebo zajistit psovoda pro každého psa)

Doba trvání: 2,5 hodiny

Cena: 790,- Kč / tým, 350,- Kč divák

Přihlášení:
Přihlašujte se prosím přes e-mail hlavolamypropsy@gmail.com . Přihláška musí obsahovat vaše jméno, plemeno a věk psa a případná omezení ať už zdravotního či emocionálního rázu která váš pes má a telefonický kontakt na vás.Pokud vy sami máte nějaké omezení (hůř se zvedáte, špatně vidíte či slyšíte apod. též nám to prosím napište předem, ať můžeme workshop přizpůsobit k pohodě a spokojenosti všech účastníků.


Placení:
S Vaším přihlášením je splatná rezervace semináře ve výši 500,- Kč na číslo účtu 1962298113/0800, která je nevratná, do zprávy pro příjemce uveďtě Hlavolamy a vaše příjmení. Zbytek částky doplatíte v hotovosti na místě.

S sebou: nedrobivé a nelepivé pamlsky, postroj nebo nestahovací obojek, vodítko (ne flexi), v případě nepřízně počasí ručník pro pejska na utření tlapek, boudičku pro pejska (pokud máte)

Propozice:

Workshop je zaměřený na to, aby se jak psi tak jejich majitelé naučili, jak společně řešit psí hlavolamy. Uvidíte, jaký hlavolam je vhodný právě pro vašeho psa a jaký mu naopak nevyhovuje. Dozvíte se, jak sestavit „návod“ vašemu psovi a jaké existují signály únavy, frustrace či iritace. Naučíte se na svého psa dívat jinýma očima než doposud.

V poslední části workshopu se zapotí i samotní majitelé až budou sami vytvářet hlavolamy/puzzle pro své psy z materiálů, které má doma každý a které běžně vyhazujeme, či kde by nás ani nenapadlo, jaké jiné možnosti skrývají.

Workshop je vhodný pro štěňata, mladé, dospělé i staré psy, pro psy i pány s fyzickým postižením, zkrátka opravdu pro každého.

Pes je během celého workshopu na vodítku a na buď obyčejném nestahovacím obojku či na postroji – důvody vysvětlíme během workshopu.

Každý pán i pes pracují v bezpečné vzdálenosti od ostatních, blízký kontakt nedovolujeme z toho důvodu, že ne každý pes se cítí bezpečně a uvolněně v přítomnosti jiného psa, či cizího člověka.

Výcvikový prostor není vytápěný, proto se teple oblečte, v prostoru je možnost udělat si čaj či kávu.

Workshop vede certifikovaná instruktorka z Prahy Helena Hejzlarová.

Pro jakékoli dotazy mě neváhejte kontaktovat :)

FACEBOOKOVÁ UDÁLOST