Nabízíme Vám reklamní banner na stránce "Naplňte misky"

Vaše prostředky na reklamní banner zhodnotíme 3x

Reklamní banner - na stránce „Naplňte misky” Vám nabízíme jednu z 9 pozic pro Váš reklamní banner. Stránka dosahuje měsíčně 120 000 shlédnutí. 

Naplňte misky - za všechny prostředky z reklamních bannerů nakoupíme krmivo pro pejsky v útulcích.

Pozitivní zpětní vazba - pochlubte se na svých stránkách spoluprací s neziskovým sektorem. Tedy tím, že plníte misky psům v útulcích.

Zhodnocení 1 - Reklamní banner na stránce "Naplňte misky"

Reklamní bannery jsou umístěny ve středu stránky, tím se těší vyšší pozornosti, než v případě umístění v postranních panelech.  Reklamní banner může obsahovat logo, ale lépe reklamní sdělení, které motivuje návštěvníky k prokliku. Měsíční návštěvnost této stránky přesahuje 120 000 shlédnutí, 83% návštěvníků jsou ženy. Reklamní prostor je tak ideální buď pro firmy nabízející produkty a služby pro ženy nebo vzhledem k zaměření celého portálu pro majitele a milovníky psů.

Vývoj návštěvnosti 2014 - 2015

Cena banneru je 3950,-Kč / měsíc (bez DPH)

Zhodnocení 2 - krmivo pro pejsky v útulcích

Všechny Vaše prostředky, které vložíte do reklamy, použijeme na nákup krmiva pro pejsky v útulcích. Krmivo zasíláme z větší části do soukromých útulků, azylů a neziskovek, tedy tam, kde nemají stabilní příjmy od obcí a jsou závislí na podpoře dárců.

Za rok 2014 jsme do útulků dle naplněných misek rozvezli  5 972 kg krmiva v celkové hodnotě 224 500,-Kč.  

Pomozte nám pomáhat.

Zhodnocení 3 - spolupráce s neziskovým sektorem jako pozitivní reklama

Pochlubte se na svých stránkách tím, jak se zapojujete do neziskových projektů.

Zákazníci takový druh spolupráce a zapojení se vnímají jednoznačně kladně. Zvlášť tě pak v souvislosti s těmi, kteří se sami o sebe postarat nedokážou. V tomto případě tedy se ztracenými, odloženými nebo odebranými pejsky.

Je zajímavé, že je český národ považován za milovníky psů. Nicméně o pejsky v útulcích, tedy o doprovodný jev právě veliké oblíbenosti psů, moc pamatováno není. Pojďme to změnit.

Kdo jsme - Jsme Nadační fond Psí Naděje 

Celý portál PesWeb včetně projektu Naplňte misky jsme vytvořili pro pejsky v útulcích a útulky. Zapojte se. 

Dále nabízíme klasické reklamní bannery od malých až po celoplošné (wallpaper). Oslovte svojí reklamní nabídkou naše návštěvníky, kterými jsou z 83% ženy. Pomozte zároveň dobré věci, tedy tomuto projektu a pejskům v útulcích.

Projekt je čistě neziskový. Více informací naleznete zde.

Kontakt: info@psinadeje.cz; www.psinadeje.cz

 

zpět "Reklama"