PesWeb - podporujeme jen psy s průkazem původu nebo křížence zdarma

Hlavní smysl inzerce na Peswebu je podpora kvalitních a kontrolovaných chovů, které jsou budovány s láskou k danému plemeni.  


Rádi bychom tedy oslovili Vás - chovatelské stanice a kluby k inzerci na platformě, která umožňuje  vkládat jen psy s PP nebo křížence.  Inzerce psů bez PP u nás nemá místo.

 

Zvolte prosím modré tlačítko vložit inzerát.Inzerce kříženců zdarma, eventuálně za adopční poplatek je v inzerci ponechána jako doplňek k hlavním sekcím PesWebu psi k adopci a kočky k adopci, které mohou spravovat jen samotné útulky. 

Součástí PesWebu a tedy naší snahy o prázdnější útulky je nejen podpora útulků, kvalitních chovů, ale také prevence spočívající ve správném a pečlivém výběru plemene, který je jedním ze základních předpokladů bezproblémového soužití majitele a psa.

V tomto ohledu se snažíme o vyčerpávající obrázek jednotlivých plemen skrze osobní zkušenosti samotných majitelů. Nejpovolanějšími jsou samotné chovatelské stanice, které na PesWebu mohou zprostředkovat klady a zápory jednotlivých plemen. A zde můžete být velkou měrou nápomocni lepší situaci psů v ČR a to vypsáním vlastní zkušenosti s Vámi chovaným plemenem - podívejte se jakých 
témat se vlastní zkušenosti dotýkají

Před vložením své zkušenosti se prosím přihlašte ke svému účtu na PesWebu nebo se registrujte.

Přejít do atlasu plemen.

 


Pokud se Vám naše myšlenka a podpora psů s PP líbí, budeme rádi za použití našeho baneru tak, aby se zájemci z Vašich stránek dozvěděli, kde je možné si vybírat mezi pejsky z kvalitních chovů.  

Určitě Vás bude také zajímat, kdo jsme a proč vlastně vznikl PesWeb?

Pesweb jsme vytvořili, jako platformu pro společnou inzerci psů a koček z útulků díky které jsou snáze a dříve nalezeni svými novými majiteli ;-). Více se dozvíte na následujících odkazech:

Budeme také rádi za případnou propagaci psů / koček z útulků na Vašich stránkách a to skrze krátký html kód, díky kterému se u Vás na stránkách bude zobrazovat a sama aktualizovat celá nabídka psů/koček k adopci z PesWebu, více zde: Pomozte nám s propagací psů a koček k adopci tím, že si je vložíte na své webové stránky


Příklady zobrazení útulkové nabídky na jiných webech:

Děkujeme. V případě jakýchkoliv nejasností mne prosím kontaktujte na martin@psinadeje.cz.

Kam dál:

Pošlete nám fotky Vašich psů do atlasu plemen

Podívejte se do našeho atlasu plemen od  Martina Říhy

Podívejte se na nabídku psů k adopci v našich útulcích