♥ Pan božský - Lileček hledá milující domov ♥ - našel domov

Pohlaví

Kocour

Věk

3 roky
Icon: Kocour 3
Kočka domácí

Vhodná pro

  • Hodí se k dětem
  • K jiným kočkám
  • Psí kamarád
  • Pro začátečníky
  • Kontaktní
  • Na zahradu
  • Do bytu

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrace: Ano
Handicap: Ano

Kde se nachází

Region: Středočeský
Akt. umístění: Destiny Pet, z.s.

Podrobný popis

 Pan božský - Lileček hledá milující domov 

Hledáte pana božského? Kocourka s jiným pohledem na svět? Extra, ultra a mega mazlivého vrnílka? Pak hledáte právě našeho Lilečka! 

Je mi ctí představit tohoto úchvatného, mazlivého, hravého a zkrátka dokonalého prince, který právě hledá domov! Lileček je věčně zářící hvězdička. Veselý, uvrněný, kontaktní a mazlivý - PAN BOŽSKÝ! 

Lileček má tak trochu jiný pohled na svět - doslova.  Má totiž nakřivo hlavičku. V ničem mu to nebrání, nevadí a už tak přišel. Jak se mu to stalo, netušíme. Ale je tak roztomilý! Zároveň je pozitivní na FIV.

Co to znamená? V podstatě nic tragického. Nesmí ke zdravým kočičkám (na nikoho jiného nemoc přenosná není) a musí se mu podporovat imunita. Nezanedbat žádnou rýmičku a při správné péči tu může být dlouhé roky. 

Rád by teplo bytečku a místo v srdci svého pána. Miluje mazlení, hraní si s kočičími kamarády (pozitivními na FIV), skotačení se škádlítky nebo chrastícími myškami. Jako vděk přede ty nejsladší a nejlíbeznější vrnivé tóny, které člověka skutečně pohladí až na duši.

Lileček je skutečně rodinný mazel. Miluje lidi, děti a jakoukoliv pozornost. Je zvyklí spát s člověkem a zahřívat ho v chladných večerech, sedět mu na klíně a vrnět a vrnět.

Pro tohoto božana hledáme dokonalý domov. Nehledáme právě Vás a Vy jeho? V případě zájmu či jakýchkoli dotazů nás prosím kontaktujte. Budeme se moc těšit!

- cca 2 roky
- FIV POZITIVNÍ
- odčervený, odblešený
- očkovaný, kastrovaný
- čipovaný, registrovaný
- nachází se v DO v Žernovce u Mukařova
- podmínkou adopce je podpis adopční smlouvy a adopční poplatek 1500 kč 
- vhodný pouze do bytu nebo do baráčku se zabezpečeným přístupem ven (voliéra)