Elegantní princezna Forseti hledá své království - našla domov

Pohlaví

Kočka

Věk

2 roky
Icon: Kočka 2
Mainská mývalí kočka
Kříženec

Vhodná pro

  • Hodí se k dětem
  • K jiným kočkám
  • Psí kamarád
  • Pro začátečníky
  • Kontaktní
  • Na zahradu
  • Do bytu

Doplňkové údaje

Barva: Bílá, Hnědá
Tetování: Ne
Kastrace: Ano
Handicap: Ne

Kde se nachází

Region: Středočeský
Akt. umístění: Destiny Pet, z.s.

Podrobný popis

Hledáte výjimečnost a dokonalost? Neodolatelnou společnici pro život? Klidnou a mazlivou aristokratku?  Pak již hledat nemusíte! Je tu naše Forseti!

Dovoluji si Vám představit tuto nejmazlivější, nejmilejší, nejdokonalejší, nejvroucnější a nejoddanější kočičí princeznu.  Tento skvost a Vaše potěcha duše i oka hledá stejně výjimečný domov jako je ona sama - DOKONALÝ DOMOV. 

Jedná se o dámu, která hledá klidnější domácnost i když společnost jí nevadí. S ostatními zvířátky je zvyklá, ale nenašla se mezi nimi. Hledá klidnější a stabilnější domácnost, kde bude protěžovaným miláčkem.  Forseti je moc hodná a přítulná vrnílkovská chlupovločka. 

Forseti je ten typ kočičky do kterého se ihned zamilujete. Jedná se o mazla, který je sice s Vámi, ale není příliš vtíravý. Lehne si do poličky, kde usne a jen co vás uvidí vyskočí na řádné uvítání páníčka.  Ráda se češe, nechává drbat a tuze ráda papá. Ještě potřebuje nabrat tak kilíčko a je potřeba jí dopřávat kvalitní krmni. 

Pro naši krásku hledáme ten nejlepší domov. Vhodná je POUZE do bytu SE ZASÍŤOVANÝMI OKNY A BALKONEM nebo do baráčku SE ZABEZPEČENÝM PŘÍSTUPEM VEN. 

- x Mainská Mývalí
- cca 2 roky
- FIV a FeLV negativní
- kastrovaná
- očkovaná
- odčervená, odblešená
- čipovaná
- nachází se v DO v Žernovce u Mukařova
- podmínkou adopce podpis adopční smlouvy a adopční poplatek 1500 kč

- info@destinypet.cz tel. 607 604 654