Larry - našel domov

Pohlaví

Kocour

Věk

2 roky
Icon: Kocour 2
Kříženec

Vhodná pro

  • Hodí se k dětem
  • K jiným kočkám
  • Psí kamarád
  • Pro začátečníky
  • Kontaktní
  • Na zahradu
  • Do bytu

Doplňkové údaje

Barva: Bílá, Hnědá
Tetování: Ne
Kastrace: Ne
Handicap: Ne

Kde se nachází

Místo nálezu: Mělník
Region: Středočeský
Datum nálezu: 18.06.2022
Akt. umístění: DogPlanet - útulek Mělník
Přijď mě
pomazlit
Akutní
adopce

Podrobný popis

Larry

Evidenční číslo 61/22, nalezena 18.6.2022

Larry je moc pěkný kocourek se silnou stavbou těla. Bude ho pěkný kus, až vyroste, protože už teď přerůstá i starší koťata. Domov hledá i jeho černý bráška Berry.

Je poněkud bázlivější, společnost lidí nevyhledává, ale nijak zle se nevyjadřuje. Bude potřebovat jen trochu více času a spoustu lásky v podobě hlazení, mazlení a určitě z něj brzy bude mazlík. Zatím veškerý svůj čas věnuje prozkoumávání místnosti, kde bydlí s ostatními koťaty. Neustále někde leze, zkoumá, prohlíží. Není místečka, kde by ještě nebyl, nezapadl nebo kam by nespadl. Je to prostě malý průzkumník, ale k šarvátkám ostatních koťat se někdy taky přemluvit nechá. :-) 

Nedoporučujeme ho do rodiny s menšími dětmi, to by pro něj mohlo být zbytečně stresující, ale i to se dá se správným přístupem zvládnout. Také by neměl mít přístup ven, s jeho zkoumavou povahou bůhví, kam by se až mohl zatoulat. 

Do akutní adopce jsme ho zařadili, aby našel domov, co nejrychleji. Opravdu totiž potřebuje, co nejdříve poznat, že lidské ruce jsou určené k hlazení a přijemným prožitkům - není třeba se jich bát. Takže, budete to zrovna Vy, kdo mu to dokáže a pomůže mu dospět ve vyrovnaného a milujícího kocoura?

Je očkovaný, čipovaný a tak může odejít domů klidně hned. :-) Podmínkou je kastrace v budoucnosti - až bude starší a vývojově dospělý.

Pro více informací či domluvení si návštěvy našeho útulku, volejte na tel. číslo 602 144 145.