♥ DECHBEROUCÍ DANTE HLEDÁ DOKONALÝ DOMOV ♥ - našel domov

Pohlaví

Kocour

Věk

2 roky
Icon: Kocour 2
Kočka domácí

Vhodná pro

  • Hodí se k dětem
  • K jiným kočkám
  • Psí kamarád
  • Pro začátečníky
  • Kontaktní
  • Na zahradu
  • Do bytu

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrace: Ano
Handicap: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Destiny Pet, z.s.

Podrobný popis

Hledáte výjimečnost a dokonalost? Neodolatelného společníka pro život? Osobitého a okouzlujícího kočičího pantera? Pak již hledat nemusíte! Je tu náš Dante!

Dovolujeme si Vám představit toho nejdokonalejšího, nejoddanějšího a nejebenovějšího fešáka. Tento skvost a potěcha pro duši i oko hledá stejně výjimečný domov jako je on sám – DOKONALÝ DOMOV. Domov, kde hledají rovnocenného parťáka. Místo, kde budou respektovat jeho osobnost a kde bude mít dostatek lásky.

 

Je to ten druh kocourka, který je sice s vámi, ale není příliš vtíravý a ví, kde jsou meze správného kočičího gentlemana. Miluje drbání, ale jako správný aristokrat dokáže dát decentně najevo i nesouhlas. Dante hledá místo, kde na něj bude mít majitel čas a kde bude moci zazářit. Je to skutečně kocour s velkým K.

Rád si hraje s kočičími hračkami, miluje kvalitní papání a chtěl by být kočičím jedináčkem. Se zvířátky je schopný žít, ale radost z toho rozhodně nemá. Ideální by byl tedy pro někoho, kdo hledá svého jediného a osudového kočičáka nebo jednoho zvířecího kamaráda. 

Pro našeho miláčka hledáme ten nejlepší domov. Vhodný je do bytu se zabezpečeným balkonem a okny nebo do baráčku se zabezpečeným výběhem. Kvalitní granulky a konzervy jsou samozřejmostí.

Pokud vás Dante oslovil a poohlížíte se po rovnocenném společníkovi do života, budeme se těšit, že se ozvete.

 

Adopční poplatek: 1500 Kč.
Nachází se v dočasné péči v Praze.
Podmínkou adopce je podpis adopční smlouvy!