Psí útulek Karviná

UPOZORNĚNÍ: v okolí psího útulku se momentálně staví obchvat města, cesta k nám je vedena pouze ve směru od Stonavy či městské části Karviná-Lipiny po objízdné trase! Nelze dojet ze strany centra města nebo od Českého Těšína! Psí útulek sloužící zejména k péči o nalezené, předané a odebrané ... více...

UPOZORNĚNÍ: v okolí psího útulku se momentálně staví obchvat města, cesta k nám je vedena pouze ve směru od Stonavy či městské části Karviná-Lipiny po objízdné trase! Nelze dojet ze strany centra města nebo od Českého Těšína! Psí útulek sloužící zejména k péči o nalezené, předané a odebrané psy, a to na území města Karviné. Provozovatelem útulku jsou Technické služby Karviná, a.s. Oficiální webové stránky: www.tsk.cz, kde naleznete i odkaz na psí útulek. Dobrovolnické webové stránky s nimiž útulek spolupracuje jsou Fb: "Městský útulek Karviná" a pak pouze tyto zde na "PESWEBu" spravované zaměstnancem útulku.. Ostatní weby a Fb nejsou námi podporovány a ani s nimi nespolupracujeme. Nespolupracujeme se žádnými spolky ani organizacemi krom Magistrátu města Karviná. Tato prezentace útulku na webu "PESWEB" je dobrovolnou činností zaměstnance- ošetřovatele Psího útulku Karviná. Vložené informace jsou základní, orientační a především důvěryhodné. Hlavní fota psů jsou pořizována v den příjmu psa do útulku. Taktéž uváděná velikost psa a prvotní informace o něm. Pro podrobnější popis a domluvu ohledně vybraného psa je nutné kontaktovat útulek telefonicky nebo nejlépe osobní návštěvou. Doplňkové fota pejsků a informace k nim jsou aktualizovány průběžně. Psí útulek Karviná se nachází na konci zahrádkářské osady v Karviné- Lázně Darkov, ul. Brožíkova II, která navazuje na ul. Svornosti, před kolejemi. Autobusem MHD č.517 lze dojet až na konečnou- zastávka Lázně Darkov, a pak pěšky několik minut až k nám. Cestou jsou informační cedule. Pro cestu autem- viz. mapa. V městské části Ráj a Lázně Darkov jsou informační cedule. Parkování v blízkosti útulku. Dotazy, informace ohledně psů a útulku můžete také na E-mail ošetřovatele: d.konieczny@seznam.cz.

Psi Kočky

Jak pomoci

  • Venčení
  • Manuální práce
  • Stříhání psů
  • Grafika, web, PR
  • Inzerce psů
  • Domácí depozita
  • Převozy psů, materiálu
  • Jiná

Adresa

Brožíkova II
Karviná- Lázně Darkov
73503

mapa

Kontakt

Mobil: 727869211 (út-ne: 10-11.30h.)
E-mail:
Web: www.tsk.cz/provozovny/psi-utulek-karvina-informace/nabidka-psu-z-utulku/

Otvírací doba

pondělí: Psí útulek Karviná je pro veřejnost v běžné provozní době dočasně UZAVŘEN. Výdej psů je umožněn pouze jejich původním majitelům po předchozí telefonické domluvě, totéž psa do adopce je možno zamluvit si telefonicky ve dnech út - ne: 10- 11.30 h.
úterý: S ošetřovatelem se dohodnete na přesném dni a hodině převzetí psa.
středa:
čtvrtek:
pátek:
sobota:
neděle:
Kontaktovat útulek Podobné firmy v okolí