Psí útulek Karviná

Psí útulek sloužící zejména k péči o nalezené, předané a odebrané psy, a to na území města Karviné. Provozovatelem útulku jsou Technické služby Karviná, a.s. Oficiální webové stránky: www.tsk.cz, kde naleznete i odkaz na psí útulek. Dobrovolnické webové stránky s nimiž útulek spolupracuje ... více...

Psí útulek sloužící zejména k péči o nalezené, předané a odebrané psy, a to na území města Karviné. Provozovatelem útulku jsou Technické služby Karviná, a.s. Oficiální webové stránky: www.tsk.cz, kde naleznete i odkaz na psí útulek. Dobrovolnické webové stránky s nimiž útulek spolupracuje jsou Fb: "Městský útulek Karviná" a pak pouze tyto zde na "PESWEBu" spravované zaměstnancem útulku.. Ostatní weby a Fb nejsou námi podporovány a ani s nimi nespolupracujeme. Nespolupracujeme se žádnými spolky ani organizacemi krom Magistrátu města Karviná. Tato prezentace útulku na webu "PESWEB" je dobrovolnou činností zaměstnance- ošetřovatele Psího útulku Karviná. Vložené informace jsou základní, orientační a především důvěryhodné. Hlavní fota psů jsou pořizována v den příjmu psa do útulku. Taktéž uváděná velikost psa a prvotní informace o něm. Pro podrobnější popis a domluvu ohledně vybraného psa je nutné kontaktovat útulek telefonicky nebo nejlépe osobní návštěvou. Doplňkové fota pejsků a informace k nim jsou aktualizovány průběžně. Psí útulek Karviná se nachází na konci zahrádkářské osady v Karviné- Lázně Darkov, ul. Brožíkova II, která navazuje na ul. Svornosti, před kolejemi. Autobusem MHD č.517 lze dojet až na konečnou- zastávka Lázně Darkov, a pak pěšky několik minut až k nám. Cestou jsou informační cedule. Pro cestu autem- viz. mapa. V městské části Ráj a Lázně Darkov jsou informační cedule. Parkování v blízkosti útulku. Dotazy, informace ohledně psů a útulku můžete také na E-mail ošetřovatele: d.konieczny@seznam.cz.

Psi Kočky

Jak pomoci

  • Venčení
  • Manuální práce
  • Stříhání psů
  • Grafika, web, PR
  • Inzerce psů
  • Domácí depozita
  • Převozy psů, materiálu
  • Jiná

Adresa

Brožíkova II
Karviná- Lázně Darkov
73503

mapa

Kontakt

Mobil: 727869211 (út-ne: 10-11.30h.)
E-mail:
Web: www.tsk.cz/utulek/psi-utulek.html

Otvírací doba

pondělí: Psí útulek Karviná je pro veřejnost dočasně uzavřen. Výdej psů je umožněn pouze jejich původním majitelům po předchozí telefonické domluvě, totéž psa do adopce je možno zamluvit si telefonicky ve dnech út - ne: 10- 11.30 h.
úterý:
středa:
čtvrtek:
pátek:
sobota:
neděle:
Kontaktovat útulek Podobné firmy v okolí