Možnosti pomoci psům

Naplněné misky jsou určeny pro psy v útulcích. Plnit misky můžete vždy 1x denně.  Zobrazením této stránky se připočte 0,1misky (např. 1000 uživatelů může naplnit 100 misek denně). Aktuálně naplněné misky se přičítají do statistiky 1x denně. Pokud se přihlásíte, budou se Vámi naplněné misky přičítat i na Vašem profilu. Vždy na konci měsíce pak zašleme naplněné misky některému z útulků.

Máte rádi pejsky? Chtěli byste se zapojit a pomáhat pejskům bez domova? Zaregistrujte se, napište něco o sobě a vybete v jakých oblastech byste rádi pomáhali.

   

Každý útulek může na svém profilu zobrazit, jakými formami pomoci spolupracuje s veřejností - viz například útulek Libeň. "Jak pomoci" se zobrazuje pouze na profilu  útulku. Jedná se většinou o neměnné typy pomoci, které útulek využívá v průběhu celého roku.

Formy pomoci obsahují tři kategorie: Finanční, Materiální a Dobrovolnická pomoc. Seznam útulků nalezente zde.

Aktuální výzvy pomoci se zobrazují jak na profilu útulku, tak na centrální stránce. Může se jednat o plánované brigády nebo aktuální či urgentní výzvy. Jedná se vlastně o "plánovací kalendář" všech útulků, azylů a neziskových organizací. Podívejte se, zda nějakou akci Váš blízký útulek nevyhlásil.

Zaregistrujte sebe a svého pejska do seznamu psích dárců a darujte život. I Váš pes může jednou potřebovat tuto pomoc!

Neziskové organizace do pomoci psům investují často veškerý svůj volný čas a své finanční prostředky. Na PesWebu a stránkách NF Psí Naděje pravidelně vyhlašujeme sbírky, kterými chceme podpořit jejich činnost.

Kam dál:

 Sdílení psů

Filtrování psů

Detail psa

Profil útulku