ODI Z UKRAJINY HLEDÁ SKVĚLÝ DOMOV!


Kříženec Říhův atlas plemen

Pohlaví

Fena

Věk

2 roky

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Fena 2
 ODI Z UKRAJINY HLEDÁ SKVĚLÝ DOMOV!
Tohle je Odi (Odina, Oďátko). Odi jsme přivezli při naší poslední cestě na Ukrajinu společně s dalšími 6 kočkami a 4 psy. Všechna zvířata patřila majitelce, která již do Čech odešla a později nechala přivést i zvířata, aby jim tu našla nové domovy. Sama se o ně ale postarat nemůže a tam, odkud pochází, také zůstat nemůžou. Odina i ostatní zvířata pochází z vesnice zhruba 30… více...
Tohle je Odi (Odina, Oďátko). Odi jsme přivezli při naší poslední cestě na Ukrajinu společně s dalšími 6 kočkami a 4 psy. Všechna zvířata patřila majitelce, která již do Čech odešla a později nechala přivést i zvířata, aby jim tu našla nové domovy. Sama se o ně ale postarat nemůže a tam, odkud pochází, také zůstat nemůžou. Odina i ostatní zvířata pochází z vesnice zhruba 30 kilometrů od Kyjeva, kde se ještě před nedávnem pohybovala ruská vojska, což byl jeden z důvodů, proč Odi společně s majiteli a dalšími zvířaty trávila poslední týdny spoustu času ve sklepě. ZÁKLADNÍ INFORMACE: Má 2–2,5 roku a lehce přes 10 kg. Hygienu má zvládnutou. Je očkovaná, čipovaná a má mezinárodní pas. Zatím není kastrovaná, kastrace bude na případném novém majiteli a bude zanesená do adopční smlouvy jako podmínka adopce. Adopce probíhá přes UNIE PRÁV ZVÍŘAT z.s. a je potřeba počítat s adopčním poplatkem, který pokryje výlohy na veterinu – 2000 Kč). JAKÉ PODMÍNKY SI ODI ZASLOUŽÍ: Život s jednotlivecem nebo párem bez dětí, případně s rodinou staršími dětmi (řekněme 15+), kteří chtějí mít klidného a nepříliš náročného psího kamaráda. Odi si také zaslouží super psí život. Zažila se mnou vážně hodně a chci, aby měla nejlepší možný domov. Takže bych byla hrozně ráda, kdyby ji někdo hýčkal a miloval a ukázal jí ze světa co nejvíc. Prosím, buďte s Odi trpělivý. Je hodně závislá na lidech, které zná, což jsme momentálně my. Je potřeba počítat s tím, že bude první dny smutná, než si na vás zvykne. Pokud máte o Odinku zájem, napište mi prosím do zprávy (ttichackova@gmail.com, +420 721 707 791) a připište něco o sobě (odkud pocházíte, jaké podmínky pro pejska máte, kolik vás je, jak probíhá váš den…). Předem díky!
Detailní informace

Můj majitel

Více o aktivitách majitele
Jméno: Unie práv zvířat
Datum narození: není neuvedeno
Aktuálně naplnil: 0,0 misky

Moje aktivity a historie

O mně

Kde bydlím

Bydlím v bytě, ale mám přístup na zahradu. Doma vydržím v pohodě.

S kým bydlím

S dočasnou paničkou a jejími přáteli.

Co jím

Maso / barf. Nejraději mám kuřecí.

Co miluju za mlsky

Nejsem moc na pamlsky. Ale dám si třeba střívka nebo vepřové ucho.

Moje dobré vlastnosti

Jsem roztomilá, jemná, klidná a hodná. Ráda spím. Ráda chodím ven, ale nepotřebuji ujít 10 kilometrů každý den (i když pokud chcete, tak můžu, nemám s tím problém, venku jsem ráda). Rychle se učím a jsem velmi inteligentní. Také mám ráda kočky (i když venku mi připadá jako velká sranda se za nimi rozběhnout, když je vidím třeba přecházet přes ulici; doma to nedělám, doma je mazlím a olizuju).

Moje zlozvyky

Štěkám na lidi, které považuji za nebezpečné pro svého člověka. Dám se ale jednoduše uklidnit a odvést. Jsem hodně pes svých pánů. Nehrnu se ke všem, nenechám se pohladit od všech, ale pokud vás mám ráda, jsem hrozně hodný, milý a vděčný pes. Také nemám ráda děti. Bojím se jich. Dělají divné pohyby a zvuky.

Moje aktivity

Kde rád odpočívám

V posteli a pod stolem paničce přímo pod nohama.

Moje výstavní úspěchy

Můj největší úspěch je, že jsem přežila okupaci mé vesnice na Ukrajině a zvládla se schovávat ve sklepě spolu se svojí rodinou a ostatními zvířecími kamarády.

Pracovní úspěchy

Moje zdraví

Jsem zdravá, načipovaná a naočkovaná. Zatím nejsem kastrovaná.

Datum expirace inzeratu

None