Firemní profily - neziskovky


Možnosti profilu "Neziskovka"

Základní informace
Fotogalerie
Hodnocení
Přidat zboží se slevou
Přidat akci do kalendáře
Přidat inzerci
Přidat poptávku pomoci
Přidat akční nabídku
Přidat firemní zprávu

 

Přidat slevovou akci na homepage

Patříte mezi neziskovky, které v rámci své činnosti získávají finanční prostředky skrze tzv. charitativní obchůdek. Vyberte si jeden z produktů a se slevou jej nabídněte na homepage Peswebu - tím upozorníte na celý svůj obchůdek a získáte nové zákazníky a tedy i přispěvatele pro Vaši věc. Více o této možnosti naleznete zde.

 

Přidat akci do kalendáře

Dejte vědět o svých aktivitách do psího kalendáře akcí.

 

Přidat inzerci

Potřebujete jakkoukoliv materiální pomoc, dejte o ní vědět v sekci "Pro útulky zdarma, výrazné slevy."

Přidat poptávku pomoci

Aktuální potřeby se zobrazují jak na profilu útulku, tak na centrální stránce „Pomoc psům“. Může se jednat o plánované brigády nebo aktuální či urgentní výzvy. Jedná se vlastně o plánovací kalendář všech útulků, azylů a neziskových organizací. Dobrovolní pomocníci tak z centrální stránky jedním pohledem zjistí, zda a které útulky z jejich okolí vypsali např. brigádu nebo jinou akci.

Přidat akční nabídku / Připravili jsme pro Vás

Patříte mezi neziskovky, které v rámci své činnosti získávají finanční prostředky skrze tzv. charitativní obchůdek. Vyberte si jeden nebo více produktů a vložte je do sekce Akční nabídky / Připravili jsme pro Vás. Nalákejte tak na své zboží nové zákazníky. Tato nabídka se zobrazuje pouze na profilu Vaší organizace.

Přidat firemní zprávu

Oslovte všechny návštěvníky portálu. Komunikujte, co se u Vás právě děje nebo co chystáte a to skrze krátké firemní zprávy, které se zobrazují na Homepage.

Kontakty: info@pesweb.cz, info@psinadeje.cz, www.psinadeje.cz

zpět