Portál PesWeb

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Zapomenuté heslo? | Registrace

Diskutovat mohou pouze registrovaní uživatelé! Přihlášení | Registrace
 

Budeme rádi, pokud sem budete umisťovat Vaše dotazy, náměty a připomínky, které se týkají PesWebu a věcí souvisejících. Děkujeme.
 • 27. 2. 2014  15:46
 • PesWeb

Dobrý den, nechtěla jsme vám narušovat systém, ale mám psa k adopci a newim zda ho muzu vlozit na vas web nebo mi s tim pomuzete? je to jeden pejsek z utulku. Byl v docasce u mne , pak u panicka , ktery se rozhodl ho vratit a ted hleda novy domov. Jeden pes. Prosim o pomoc.

Dobrý den, z jakého útulku je prosím pejsek? A v DO je nyní kdepak?
 • 23. 5. 2014  11:09
 • PesWeb

Dobrý den, kam půjdou misky za duben a květen ? :)

Dobrý den, jak přesně se dají přidávat články. Děkuji

Dobrý den

Jsme moc rádi, že chcete svým článkem nebo články pomoci návštěvnosti portálu PesWebu a tím pejskům v útulcích, pro které PesWeb provozujeme. Články prosím zašlete na info@pesweb.cz, článek zařadíme do plánu, tak aby po sobě jdoucí témata, byla co nejvíce rozmanitá. Moc děkujeme. Za tým PesWebu, Martin Kuchař.
 • 12. 1. 2015  09:14
 • PesWeb

děkuji za odpověď :) ráda něco ve volných chvílích napíši :) snad to bude alespoň k něčemu dobré :)

Dobrý den,můžete mi prosím pomoci.Chtěla jsem přispět čtvrtletně na útulky,ale bohužel není tam možnost platit přes poštovní spořitelnu.Nabídka bank je dosti omezená.Děkuji za odpověď,Martina.

Dobrý den

Děkujeme za Váš dotaz a děkujeme, že chcete přispět na pejsky v útulcích skrze náš nadační fond. Ano, máte pravdu, nabídka bank je skutečně zatím velmi omezená, nicméně chystáme v brzké době rozšíření, které snad pokryje větší část finančních ústavů.
Aktuálně můžete přispět i přímo a to na účet NF Psí Naděje: 2800485041/2010. (https://www.fio.cz/scgi-bin/hermes/dz-transparent.cgi?ID_ucet=2800485041). Do poznámky prosím napište PesWeb a já Vám razítko aktivuji ručně. Děkujeme za pochopení. V případě jakýchkoliv nejasností mne neváhejte kontaktovat.

Hezký den

za tým PesWebu Martin Kuchař (martin@psinadeje.cz)
 • 16. 3. 2015  08:47
 • PesWeb

Dobrý den, poslední dva dny je nějaký podivný pohyb nebo spíše nepohyb při plnění misek. Vím, že máte napsáno na sttránkách, že se přičítají každý den o půlnoci, ale 4 měsíce poctivě klikáme apohyb narůstání misek sleduji, mění se nekolikrát za den a poslední dva dny se nárůst de facto zastavil a mnohé příznivce již to od aktivity odrazuje.

Dobrý den

Děkujeme za Váš dotaz. Původně se misky přičítali opravdu vždy po půlnoci. Nicméně již několik měsíců funguje hodinové přičítání. V tomto smyslu jsme samozřejmě změnili doprovodný text. Pokud jsme někde na stránkách ponechali informaci o přičítání 1x denně, dejte mi prosím vědět kde, okamžitě to napravím.
O problematickém načítání o víkendu víme, poslali jsme jej programátorům k nápravě. Pokud se ani po opravě víkendové misky nezapočítají (stav celý víkend ukazoval 4400,5), započítáme misky dodatečně v momentě až je budeme nakupovat pro útulky (průměrné denní naplnění je 300 misek).
Doufám, že zůstanete tomuto projektu nakloněná i přes problémy posledních dvou dnů.

Za tým PesWebu Martin Kuchař (martin@psinadeje.cz)
 • 20. 4. 2015  09:30
 • PesWeb

Děkuji za Vaši odpověď , seznámím s ní i příznivce v našich skupinkách aby i nadála zachovali přízeň útulkáčkům - přeji pěkný den

Včera 4401,7 a dnes jen 4402,6 to je jen jedna mistička, je te velmi podivné nám to nelíbí, přesto to zkusíme vydržet a kliknout pro útulkáčky, třeba se to srovná , ale určitě to neodpovídá skutečnosti

Ano, problém stále trvá. Pracujeme na jeho odstranění. Děkuji za pochopení.
 • 21. 4. 2015  08:17
 • PesWeb

Děkujeme za informaci a přejeme ať je potíží co nejméně.

Přeji krásné májové ráno, tak jsme i přes všechny potíže vatrvali a plnili mističky, nakonec se v konečném skóre ukázalo 7 577,5 a jestli se nemýlím tak v by ještě mělo být přičteno cca 1200 mističek - mohu takto informovat naše příznivce ??

Dobrý den, máme prosbu některým z nás se i když ten den klikají na mystičky poprvé hned se jim ukáže že už nakrmili a že mohou jen jednou, přitom ještě nekrmili.
Děkujni za odpověď

Dobrý den,
měla bych k Vám dotaz z trochu jiného pohledu. Mohu se zeptat, proč posledních několik měsíců nejsou žádné nové fotografie (Leden, Únor, Březen, Duben 2015)? Každý den pravidelně klikám a těším se, až uvidím ke komu doputovali granulky pro pejsky.

Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den

Tento týden finalizujeme poslání misek za leden a únor. Do konce měsíce bychom rádi vyřešili alespoň březen a tím srovnáme to veliké manko, které nám po začátku roku vzniklo.

A co je důvodem takového zpoždění? Bohužel množství úkolů a povinností souvisejících s portálem PesWeb a Nadačním fondem Psí Naděje.

Jsme moc rádi, že tento projekt doznal velikého ohlasu a děkujeme všem, kteří se zapojili a zapojují. Uvědomujeme si, že zpoždění dodávek do útulků je prostě špatně. Budeme se snažit co nejrychleji ztrátu dohnat a následně jí držet už jen v rozumných časových mezích.

Děkujeme za pochopení.

za PesWeb Martin Kuchař (martin@psinadeje.cz)
 • 5. 5. 2015  14:59
 • PesWeb

Děkuji za Vaši odpověď, budu se těšit na nové fotky :)

S pozdravem,
Lenka Martínková

Zdravím, opět stejný dotaz jako jsem měla již dříve. Jak je to s miskama za posledních 5 měsíců? Klikám poctivě každý den, nicméně mrzí mě že nevidím žádný výsledek. Před měsícem jste mne informovali, že finalizujete poslání misek za leden a únor. Nicméně fotografie stále chybí...
Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den

Misky za leden odešly předminulý týden do 4 útulků - akorát, aby byla doprava zdarma, jsou vždy distribuovány v rámci jiných zásilek. Takže jedna došla již předminulý pátek a další dobíhají minulý a tento týden. Hned jak nám pošlou útulky všechny fotky, tak je přidáme pod stránku. Zatím máme foto od 2 ze 4 útulků. Únor jsme ještě neodeslali - ten pojede na Slovensko, ještě nám chybí do plného stavu jeden útulek. Do konce týdne by snad mohlo být rozhodnuto a pak objednáváme.
Ohledně misek za březen - minulý týden jsem komunikoval s třebíčským útulkem - který je v existenčních problémech a domluvili jsme se na kombinaci syrového masa, granulí, případně konzerv. A taky s azylem Kočičí oáza, která má sice jen několik pejsků, ale za to 200 koček. Právě pro kočky by konzervy moc přivítali. Takže byť jsme PesWeb, myslím, že není důvod kočičí žádosti nevyhovět. Tak to jsou docela vážní kandidáti na březnové misky. Ještě je sice budeme projednávat zde v Nadačním fondu, ale myslím, že i za březen se tedy snad již rýsují cílové destinace.

Martin Kuchař (martin@psinadeje.cz, 603 119 039)
 • 2. 6. 2015  21:01
 • PesWeb

Děkuji za odpověď, budu očekávat foto a pokračovat v klikání pro dobrou věc :)

S pozdravem,
Lenka Martínková

Dobrý den, opět nefunguje počítadlo a na začátku měsíce května jste psali, že zveřejníte kam a jestli vůbec šly granulky za leden, únor , březen a duben letošního roku a pořád nic. Jé nás hodně v několika psích skupinách co jsme se do Vašeho programu zapojili a věřili mu- ovšem důvěru pomalu ztrácíme. Nějak vám to poslední dobou nefunguje.

Dobrý den

Děkuji za rychlé info. Okamžitě jsem napsal na technickou podporu, tak snad během chvilky stav napraví. Misky za leden odešly minulý týden do 4 útulků - akorát, aby byla doprava zdarma, jsou vždy distribuovány v rámci jiných zásilek. Takže jedna došla již v pátek a další dobíhají tento týden. Hned jak nám pošlou útulky fotky, tak přidáme pod stránku. Únor jsme ještě neodeslali - ten pojede na Slovensko, ještě nám chybí do plného stavu jeden útulek. Do konce týdne by snad mohlo být rozhodnuto a pak objednáváme.

Ano ten skluz vůbec není dobrý. Doženeme jej. Nebudu Vám slibovat kdy, ale mohu Vám stoprocentně slíbit, že všechno co naplníte, se do útulků 100% dostane.

Email a telefon na mě: martin@psinadeje.cz; 603 119 039
 • 27. 5. 2015  09:10
 • PesWeb

Misky se od 12h zobrazují již správně. Tentokrát nedošlo k výpadku načítání misek, ale "pouze" k porušení vazby počítadla s vnitřním čítačem. Takže po nápravě a aktualizaci se načetly všechny misky, které se během doby, kdy počítadlo stálo, naplnily. Ohledně misek za březen - dnes jsem komunikoval s třebíčským útulkem - který je v existenčních problémech a domluvili jsme se na kombinaci syrového masa, granulí, případně konzerv. A taky s azylem Kočičí oáza, která má sice jen několik pejsků, ale za to 200 koček. Právě pro kočky by konzervy moc přivítali. Takže byť jsme PesWeb, myslím, že není důvod kočičí žádosti nevyhovět. Tak to jsou docela vážní kandidáti na březnové misky. Ještě je sice budeme projednávat zde v Nadačním fondu, ale myslím, že i za březen se tedy snad již rýsují cílové destinace. S únorem, jak jsem psal, počítáme na Slovensko.

Děkujeme, že plníte misky. Budeme rádi, když zůstanete tomuto projektu nakloněni.

Hezký den


Martin Kuchař
 • 27. 5. 2015  17:24
 • PesWeb

Dobrý den, asi jsem už otravná , ale opět. Od půlnoci by se měli misky načítat už k červnu a pořesto i teď ráno je stále květen a navíc se opět stav nemění stále stejné číslo. Některým z nás to začíná připadat, že jsme překročili nějakou hranici a užbto zlobí.

Dobrý den, mám na vás dotaz účastníme se pravidelně Vašeho projektu Naplňte misky, a poslední dobou se nám stává, že ač jsme ještě neklikli tak se nám to už rovnou napíše, že už jsme ten den naplnily ač to není možné ?? Můžete nám sdělit důvod proč se tak děje ??
A druhý dotaz , už máme červenec a zatím přišly fotečky přídělů granulek jen za leden , není ta prodleva přeci jen už hodně dlouhá ?? Vím, že se jedná jen o kliknutí, ale přesto bychom rádi věděli, že naše snaha má nějaký výsledný efekt ?? Děkuji Vám za odpovědi, které předám ostatním ve skupinkách - přeji krásný den

Dobrý den, přidávám prosím jen námět nebo možná dotaz. Přihlásil jsem se na tento web, abych mohl napsat komentář k jednomu psovi, který je vystaven v části Psi k adopci. Bohužel se mi komentář nepodařilo uložit, systém mě stále nutil přihlásit se na facebook. Když nemám účet na facebooku, tak není možné přidat komentáře, i když jsem řádně přihlášen na peswebu? To je pak škoda...