Pohlaví

Pes

Věk

12 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 12 Icon: Střední (31-60 cm)
Briard
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Žlutá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Jsem Monty, mám 12 let a 15 kg (měl bych mít cca o 5 kg více). Kdysi jsem žil uvnitř, měl jsem se krásně. Pak začal můj pán chřadnout a přestával se o mě starat. Skončil jsem na řetězu, jedl jsem ty nejhorší granule. Pán odešel do hospicu a jeho příbuzný mě přivedl vyhublého a smutného do útulku. Bylo to pro mě vysvobozením. Abych mohl být v teple, nyní čekám ve spolku Psí senioři v nouzi. Prosím, nechte mi zažít krásné stáří, adoptujte mě.
Miluji lidi, často se mazlím a budu Vám pořád za patami. Aktivita mi nechybí, zvládnu i delší procházky a jakékoli další aktivity. Autem jezdím rád. Na vodítku umím. Manipulaci snesu, i na veterině jsem byl hodný.Hygienické návyky již dodržuji, o samotě chvíli poštěkávám a když jsem zavřený v malém prostoru, mohu ničit.
Psy, feny snesu, kočky neřeším. Mohl bych i k rozumným dětem.
Shrnuto, když nejsem úplně sám, jsem skvělý pes! Domov hledám pouze uvnitř (ne kotec, bouda, apod.), u lidí, co se mnou budou co nejvíce nebo kde nebudu zavřený.
Jsem kastrovaný, očkovaný, čipovaný, zoubky mám vyčištěné. Užívám slinivkovou dietu (cena není o tolik odlišná, jako u klasických kvalitních granulí).
Volejte na 776 666 258 , od pondělí do soboty v čase 10 – 19 hodin. Neposílejte SMS ani jiné zprávy. Podepisuje se smlouva a hradí adopční poplatek. Mějte vlastní obojek a vodítko. Rezervace možná není. Dočasná péče Náchod.