Pohlaví

Pes

Věk

8 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 8 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Jsem francouzský buldoček Pixík, mám 8 let a 8 kg. Útulek je prý místo, kam nás odkládají lidé, když už nás nechtějí. Jen to jsem o tom slyšel. Nikdy mě nenapadlo, že tak skončím i já. Byl jsem vyděšený, bylo mi smutno, chtěl jsem zpět svůj gaučík. A tak z útulku zavolali do spolku Psí senioři v nouzi, který mě přijal do dočasné péče. Ano, mám sice gaučík, ale stále to není ono. Potřebuji cítit jistotu, lásku. Prosím, adoptujte mě.

Jsem stále velmi aktivní, energický pejsek. Vše beru jako hru, zároveň potřebuji pevná pravidla. Nicméně, jsem hodný. Můžete se mnou jakkoli manipulovat, i veterinu zvládnu bez košíku. Když si řeknu o venčení a pustíte mě ven hned (nebo jdeme na procházku hned), hygienické návyky dodržuji. Na vodítku umím, zprvu radostí táhnu. Jízdu v autě mám rád, když si mě všímáte. O samotě neničím, neštěkám, prý jen občas přestěhuji pelíšek :-)

V dočasné péči mám psí i kočičí kamarády, se kterými jsem bez problému. Děti mám rád.

Hledám domov v bytě nebo v domku, ale pouze uvnitř.

Jsem kastrovaný, čipovaný, očkovaný. Je třeba dodržovat dietní režim (Hills Z/D a ideálně i prášek Apoquel), mám potravinové alergie.

Volejte na 776 666 258 , od pondělí do soboty v čase 10 – 19 hodin. Neposílejte SMS a ani jiné zprávy. Podepisuje se adopční smlouva a hradí poplatek. Mějte vlastní obojek a vodítko. Rezervace možná není. Dočasná péče Liberec.