Pohlaví

Fena

Věk

10 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 10 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Žlutá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Jsem Mína, mám asi 10 let a 34 kg. Žila jsem spokojeně se svou milovanou paničkou, byly jsme si skvělými parťačkami.. Pak přišel ten černý den. Panička se o mě již nemohla starat. Vím, že moc plakala a vysvětlovala mi, proč musím pryč.. Doufala jsem, že je to třeba jen dočasné. Ale nebylo... Byla jsem odložena do útulku, kde jsem strávila 2 ROKY! Nyní jsem v dočasné péči spolku Psí senioři v nouzi a stále mi moc chybí domov. Prosím, dáte mi ho?

Jsem velmi přátelská, mazlivá dáma, ale u mě je věk jen číslo, jsem stále aktivní. Mám ráda procházky a na vodítku umím. Hygienické návyky dodržuji, neničím a počkám na Vás, i když budete v práci. Někdy jen lehce poplakávám. Baví mě dávat packy a pusinky, protože miluji lidi. Manipulaci snesu a i na veterině jsem byla hodná. Jízda autem mi nevadí, lehnu si a v klidu odpočívám.

Psy snesu, když mě neobtěžují. Vdočasné péči jsem s další fenkou, která již pochopila, jak se chovat, a jsme kamarádky.

Prostě, jsem povahově skvělá :-)

Domov hledám pouze uvnitř, v domku nebo v bytě.

Jsem kastrovaná, čipovaná, přeočkování mě brzy čeká. Veškerá vyšetření dopadla v pořádku, mohu tedy říci, že jsem zdravá.

Volejte na 776 666 258 , od pondělí do soboty v čase 10 – 19 hodin. Neposílejte SMS a ani jiné zprávy. Podepisuje se adopční smlouva a hradí poplatek. Mějte vlastní obojek a vodítko. Rezervace možná není. Nacházím se v Ústí nad Labem.