Pohlaví

Pes

Věk

10 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 10 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Jsem Aslík, mám 23 kg a asi 10 let. Můj život nebyl zrovna hezký. Žil jsem, společně s dalšími zvířecími kamarády, v domku. Majitelé nás rádi neměli, protože se odstěhovali, mě v domě nechali a zbytek kamarádů vypustili do okolí. Tak jsem se dostal do útulku, kde čekám již 2 ROKY a zatím jsem neměl JEDINÉHO ZÁJEMCE! Je to moc smutné, cítit se takto nechtěný. Za tu dobu jsem viděl spoustu mladých nebo malých pejsků, jak odchází domů. A já stále nic...

Prosím, adoptujte mě. Nyní čekám na své štěstí pod spolkem Psí senioři v nouzi.

U mě je věk jen číslo, jsem stále aktivní pes, zvládnu i dlouhé procházky, výlety, prostě cokoli. Ale pokud nebudete mít zrovna čas, vyvenčím se i na zahrádce. Na vodítku umím, zprvu radostí trošku táhnu, ale dám se usměrnit. Když mě vše tak baví, já jsem za vše tolik vděčný! I v autě jsem hodný, pozorování z okna je zábavné. Rád se pomazlím. Umím i povel „sedni“ a mám hezké přivolání. Hygienické návyky dodržuji, samozřejmě, že v novém mohu zprvu označkovat, jako většina pejsků. Přehnaně neštěkám, neničím. Manipulaci zvládám a když se některé bojím více, hravě jí zvládnu s košíkem.

Mou velkou VÝHODOU je, že snesu PSY I KOČKY. Zvířecích kamarádů se držím a jsem s nimi jistější.

Domov hledám pouze uvnitř, v domku nebo v bytě.

Jsem kastrovaný, očkovaný, čipovaný. Na jedno oko nevidím, ale to je neměnné.

Volejte na 776 666 258 , od pondělí do soboty v čase 10 – 19 hodin. Neposílejte SMS ani jiné zprávy. Podepisuje se smlouva a hradí poplatek. Mějte vlastní obojek a vodítko. Rezervace možná není. Louny.