Pohlaví

Fena

Věk

7 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 7 Icon: Střední (31-60 cm)
Italský chrtík
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Jsem Amia, kříženka chrtíka, mám 9 kg a 7 let. Za svůj život jsem poznala mnoho špatného. Pán nás měl v jednom bytě devět. Nestaral se o nás, například jeden z nás zemřel na dehydrataci. Já se dočkala vysvobození, kdy jsme pánovi byli odebráni pro týrání. Dostali jsme se do útulku, odkud jsme našli domov nebo odjeli do dočasných péčí. Čekám ve spolku Psí senioři v nouzi. Prosím, dejte mi zažít to krásné nepoznané, opravdový domov...

I přes to, co mám za sebou, miluji lidi a důvěřuji jim. Jsem úžasná, mazlivá, hravá a každý den mám dobrou náladu. Radost rozdávám všem okolo. Budu Vám asistovat u všeho. I v autě jsem hodná. Na vodítku umím a miluji dlouhé procházky. Můžeme spolu ale i lenošit. Hygienické návyky dodržuji. Manipulaci snesu, i na pana doktora jsem byla hodná.

Co se týká jídla, jsem vynalézavá a musí přede mnou být dostatečně zajištěné. Ale po tom obrovském hladu, který jsem v minulosti zažila, se není čemu divit. Mám separační úzkost, o samotě štěkám, druhý pejsek nepomáhá.

Psi, feny, kočky i ostatní zvířata jsou moji kamarádi. Domov hledám POUZE UVNITŘ.

Jsem kastrovaná, očkovaná, čipovaná. Zoubky mám v pořádku a vyčištěny. S každým hlavním jídlem vždy dostávám přípravek Lactulose proti vyhřeznutí konečníku, na které jsem v minulosti trpěla. Měla bych jíst pouze měkké, tedy dopředu namočené granule a nebo psí paštiky. Dostávám i probiotika. Takto funguji bez problému.

Volejte na telefonní číslo 776 666 258 , od pondělí do soboty v čase 10 – 19 hodin. Neposílejte SMS ani jiné zprávy. Podepisuje se adopční smlouva a platí poplatek. Mějte vlastní obojek a vodítko. Rezervace možná není. Dočasná péče je v Ústí nad Labem.