Pohlaví

Fena

Věk

6 měsíců

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 6m Icon: Střední (31-60 cm)
Český fousek
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Kapka pro tlapky, z.s.

Podrobný popis

Kaira a Kim
Dneska by se Vám ráda představila naše štěňata Kaira a Kim. Minulý týden jsme přijali čtyři velmi roztomilá štěňata. Dva sourozence jste již mohli poznat.
Jak již víte, jsou to odhadem osmi týdenní kříženci pravděpodobně fouska a labradora s hmotností v dospělosti okolo 20 až 25 kg.
Pro Kairu a Kima hledáme aktivní, a hlavně milující domov. Obě štěňata jsou povahově velmi veselá, nebojácná a plná energie.
Kaira je vzhledově velmi zajímavá fenka. Kim je oproti sourozencům vzhledově odlišný. Jeho srst je hladká a krátká. Jeho čumáček je tak moc roztomilý. Vypadá jako andílek, ale povahově je jako snad každé malé štěně spíš ďáblík. Na druhou stranu vyhledávají lidskou přítomnost. Když májí možnost, hned jsou na klíně a mazlí se. Život s nimi bude rozhodně zábava.
Život, jaký měla do doby příjmu, si můžeme jen domýšlet, ale v současné době se snažíme, aby od nás štěňata odešla co nejvíce socializovaná. Jsou zvyklá na další psy, kočky i děti.
Obě štěňata se budou potřebovat naučit, jak se mají chovat ve společnosti ostatních psů, naučit se správným hygienickým zásadám. No zkrátka pro ně hledáme domov, který z nich vychová vyrovnané, sebevědomé psy, kteří budou znát zásady slušného chování. Hledáme bydlení uvnitř v přítomnosti své rodiny. Jsou odčervená, čeká je první očkování a čipování. Poté budou moct odejít do nového domova. Do adopce půjdou po podepsání adopční smlouvy, na kterou se váže adopční poplatek a podmínka kastrace ve vhodném věku.
Zájemce prosím o vyplnění dotazníku ZDE