Zpět na výpis
Vygenerováno portálem

Moody

Pohlaví

Pes

Věk

8 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Pes 8 Icon: Malý (do 30 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Kapka pro tlapky, z.s.

Podrobný popis

Ahoj, jmenuji se Moody. Už deset měsíců čekám na svého pána, který mi dá šanci na lepší život. Kdo zná kauzu Měnín, moc dobře ví, v jakém prostředí jsem žil. V srpnu loňského roku nás zachránili moc hodní lidé, kterým náš život nebyl lhostejný. Já jsem posledním pejskem, který zůstal pod spolkem a moc bych chtěl mít svůj domov.
Nikdo neví, kdy jsem se přesně narodil i odhad je pouze orientační. Jsem zhruba 8 letý psí kluk s hmotností 10 kg. U mojí dočasné tety se mi líbí, ale není to moje rodina. Jsou tu moc hodní, mají mě rádi ale… Pejsci sem přichází a po pár týdnech zase odchází. Jen na mě se za celou dobu nikdo neozval. V mém přechodném domově jsou další psí kamarádi, kočky i malé děti. A ani s jedním nemám problém.
Za dobu, co jsem u dočasné tety jsem se naučil spoustu věcí. Naučil jsem se překonávat překážky, kterých jsem se tolik bál. Ze začátku jsem se snažil být spíš ten neviditelný, ale čím déle tu jsem, tím více bych chtěl být vidět.
Žijeme na malé vesnici, kde je klidné prostředí. Když jdeme na procházku, málo kdy někoho potkáme. Proto nás moje teta bere i do velkého města, kde jezdí spoustu aut a chodí lidé s ostatními pejsky. I když se v některých situacích necítím komfortně, po jejím boku to zvládám na jedničku.
Venčit se chodím výhradně ven. Jsem kastrovaný, očkovaný, ošetřený proti vnějším i vnitřním parazitům. Pokud bych se Vám zalíbil, a chtěli byste mi nabídnout domov, prosím o vyplnění dotazníku, aby moje dočasná teta pro mě mohla vybrat ten nejlepší domov. Pac a pusu Váš Moody.