Zpět na výpis
Vygenerováno portálem

aktivní Willis

Pohlaví

Pes

Věk

8 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 8 Icon: Střední (31-60 cm)
Německý ovčák
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Jsem Willis, mám 20 kg a asi 8 let. U mě je věk jen číslo, energie mám na rozdávání :-) Jsem prý další z řady „nechtěných dědictví“, kdy jsem přišel o své milované a pozůstalí se mě zbavili. Tak jsem se dostal do útulku. Zoufalý nářek jiných psů mě ničil. Denně jsem si přál, ať najdu domov, ať jsem z toho místa pryč. Pak jsem dostal naději. Dostal jsem se do spolku Psí senioři v nouzi, kde prý čekám na nový, krásný začátek. Prosím, dejte mi domov.

Jsem velmi aktivní sportovec, milý, hodný. Nicméně doma se chovám hezky, tam klidně ležím. Hygienické návyky dodržuji, neničím, přehnaně neštěkám. Na vodítku umím, zprvu radostí táhnu. Znám i některé povely, je to tak fajn být cvičen, „poslouchat“. V autě jsem pohodový, můžete se mnou klidně i na výlet. Některé manipulace na veterině se bojím, ale s košíkem jí hravě zvládnu.

Feny snesu, k samcům většinou vhodný nejsem. Kočky proháním. Slepic si nevšímám, ale i přesto je lepší mít mě s drůbeží pod dozorem.

Hledám domov v bytě nebo v domku, ale pouze uvnitř.

Jsem kastrovaný, očkovaný, čipovaný, bez zdravotních problémů.

Volejte na 776 666 258 , od pondělí do soboty v čase 10 – 19 hodin. Neposílejte SMS a ani jiné zprávy. Podepisuje se adopční smlouva a hradí poplatek. Mějte vlastní obojek a vodítko. Rezervace možná není. Dvůr Králové nad Labem.