Zpět na výpis
Vygenerováno portálem

Rita - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

3 roky

Velikost

Velký (61 cm a více)
Icon: Fena 3 Icon: Velký (61 cm a více)
Německý ovčák
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Místo nálezu: Mělník
Region: Středočeský
Datum nálezu: 09.02.2024
Akt. umístění: DogPlanet - útulek Mělník

Podrobný popis

Rita

Evidenční číslo ../24, odložena 9.2.2024

Plemeno: kříženec německého ovčáka
Pohlaví: fena
Rok narození (cca): září 2020
Datum nálezu: 9.2.2024
Velikost: větší

POKUD MÁTE O RITU ZÁJEM, ZAVOLEJTE NÁM NA TEL. ČÍSLO 602 144 145 (9.00 - 17.00H). NA SMS ČI EMAILY NEREAGUJEME, pokud není domluveno jinak.

 Rita žila v domku se zahradou se starším pánem, který již bohužel péči o ni nezvládal. Proto hledá Ritunka nyní nový domov, kde se ji budou věnovat a dopřejí jí spoustu pohybu a pozornosti, co potřebuje.

Chcete německého ovčáka s rovnou zádí, jako bývalo zvykem? Ovčáka, který Vás bude bezmezně milovat a udělá vše, co Vám na očích uvidí, ale přesto bude mít svou hlavu? Kus psa, který bude i přesto aktivním a šikovným pracantem? Aportéra, šaška, hlídače i mazlidlo na gauč? Rita je pro vás to pravé!

Krásná ovčanda s pálením, která se odlišuje svými neposednými oušky. Stále uši doprava, ať je dobrá nálada. A že tu má Rita opravdu neustále. :-) Do všeho jde s chutí a zápalem. Snadno motivovatelná, tvárná a snaživá. Má i svou hlavu a když se jí něco nechce, během vteřiny vymyslí deset "zkratek", jak daný povel obejít. Ale s trochou disciplíny, režimu a trpělivosti se brzy jistě doučí i to, co ji zatím nejde.

Miluje volnost na svém pozemku - nesnáší být někde sama zavřená. V kotci vyvádí, skáče ze strany na stranu a vyštěkává si pozornost. Stačí ji vypustit a je klid. Miluje běhání za míčky, válení se v trávě a když má dost, klidně si jen tak leží a relaxuje. Na procházkách je hodná, zatím si na vodítko zvyká, ale jde do toho statečně a vše se učí rychle. Se psy je naprosto bezproblémová (s fenami se musí vyzkoušet), jen trochu rázná a šídlo. Je potřeba, aby si druhý pes nechal trochu líbit a nebo alespoň nešel do větších šarvátek.

Je očkovaná, čipovaná a do nového domova bude odcházet i kastrovaná. :-)

Pro více informací či domluvení si návštěvy našeho útulku, volejte na tel. číslo 602 144 145.

Více na : https://dog-planet.cz/psi-k-adopci/