Zpět na výpis
Vygenerováno portálem PesWeb.

Besi

Pohlaví

Fena

Věk

10 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 10 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Útulek Dogsy, z.s.

Podrobný popis

věk: 9 let
plemeno: německý ohař

Besi je fenka německého ohaře, která žila osamělá na dvorku, s roky neléčenou vážnou nemocí kůže zvanou demodex, která ji připravila o veškerou srst.
Nyní pro ní hledáme ten nejlepší domov plný dobrého jídla, heboučkých pelíšků v teple, lásky a rozmazlování. Holčička si totiž zaslouží už jen tu nejlepší péči.
Je to naprosto boží stvoření. Je absolutně bezproblémová, že ani o ní nevíte. Je čistotná, ráda spinká, potřebuje hodně tepla. Snese psy i fenky, chodí na volno, velmi si užívá kontakt s člověkem. Je čistotná. Nejlépe jí je v pelíšku pod dekou, miluje gaučing a odpočinek. Dlouhé procházky nevyžaduje a už vůbec né za špatného počasí, je to pohodlná psí dáma, bude se hodit k méně aktivním lidem. Je vhodná k dětem.
Besi má onemocnění kůže zvané Demodex, které bylo dlouhé roky bez léčby, proto jsme jí přijímali téměř bez srsti. Za 4 měsíce se srst krásně obnovila, ale je třeba stále o ní pečovat. Besi si užívá koupele a bere léky proti zánětu a svědění. My věříme, že se najde dobrá duše, která Besinku adoptuje i přesto, že ještě není plně osrstěná a bude pokračovat v léčbě.
Pokud vás příběh Besinky zaujal a toužíte jí změnit život, dát ji domov plný rozmazlování, péče a lásky, vyplňte nám prosím dotazník na tomto odkaze https://www.doksy.biz/dogsy/ a my vás budeme kontaktovat.