obrázek

Gerta hledá aktivní rodinku, které bude moci darovat své milující srdce

8.6.2022 Dočasky De De z.s.
Hledám bezva akční rodinu, prima majitele s domem a zahradou. Nezkazím žádnou zábavu a věřte, že pohodovější a veselejší holku najdete jen stěží!

obrázek

Sbírka na Nelinku s dysplazií loketních kloubů

6.6.2022
Vyhlašujeme sbírku na operaci loketních kloubů Nely. Pro tuto sbírku je určen náš transparentní účet 2800485041/2010 a variabilní symbol 140067.

obrázek

Bubáček je anděl v psím kožíšku a hledá si svoje Doma

26.5.2022 Dočasky De De z.s.
Mé jméno je Bubáček a jsem nejroztomilejší zvířátko na světě, tedy přesněji řečeno malý čivaví kluk. Dříve jsem bydlel na dvorečku se psími kamarády, teď čekám na novou rodinu u hodné tety. Když jsem přijel, byl jsem k smrti vyděšený bojínek.

obrázek

Žeryk hledá domov, kde se už nikdy nebude muset ničeho bát

13.5.2022 Dočasky De De z.s.
Můj příběh je trochu zahalený rouškou tajemství, ale z nejhoršího jsem se už dostal. Našli mě na ulici v Ústí nad Labem, odkud jsem se dostal do útulku. Pak moje cesta pokračovala domů, než se můj život zase obrátil naruby.

obrázek

Adopce psích seniorů

4.5.2022 Prima mazlíček
V reportáži naleznete mimo jiné i rozhovor na téma adopce psích seniorů a o její podpoře Nadačním fondem Psí Naděje. Proč dát domov právě starému pejskovi? Psí adepty na nový domov představí útulek Mělník a jak najít svého nového psího parťáka přímo na našem portálu PesWeb.

obrázek

Akimek hledá aktivní rodinu, ideálně se psí společnicí. Zn. kopa radosti a zábavy zaručena!

28.4.2022 Dočasky De De z.s.
Jmenuji se Akim a je mi 1,5 roku, jsem kříženec labradora, ale mnohem menší a drobnější. A hlavně! mám to největší srdce, jaké si dovedete představit.

obrázek

Maličká Meggie čeká na šanci stát se konečně milovanou členkou smečky.

20.4.2022 Pes nejvěrnější přítel, z.s.
Meggie je úžasná bezzubá psí babička, která pochází z naprosto úděsných podmínek, kde žila ve velké smečce v neuvěřitelném bordelu na dvoře. Znala jen chování „divoce“ žijící smečky.

obrázek

Syndrom černého psa: Problém, kvůli kterému černá zvířata dožívají v útulcích

11.4.2022 Barbara Vávrová
Problematika černých psů a koček se může zdát jako banální, ale většina útulků s ní má zkušenosti a potvrzuje, že vzhled a barva jsou jedny z nejdůležitějších věcí, podle kterých se lidé rozhodují při pořízení zvířete.

obrázek

Romeo a Ťapka – spojuje je akutní adopce. Útulek Tábor nyní naléhavě hledá nové domovy pro své svěřence.

8.4.2022 Útulek Tábor
Některé věci potřebují svůj čas. Někdy stačí jen počkat, pejska naučit pár triků navíc a dokonalý domov se zanedlouho najde. Jenže co dělat, když čas je proti nám? Když nemůžeme čekat. Když nám jde o čas.

obrázek

Úžasná společnice a parťačka Tequila hledá domov

1.4.2022 Dočasky De De z.s.
Jmenuji se Tequila a jsem pořádnej kus ženský. Jako štěně jsem se narodila mamince ovčandě, kterou si z útulku adoptovala hodná paní, aniž by kdokoli tušil, že novým páníčkům doma porodí několik roztomilých kuliček. Jako miminka jsme našly domovy velmi rychle, ovšem já si vytáhla Černýho Petra a bohužel ted hledám domov znovu...

obrázek

Zvířata ve válce: Psi jako hledači min i brojleři umírající hlady

23.3.2022 Vendula Hlavová
Pokračující válečná vřava na Ukrajině stále více dopadá také na zvířata –⁠ v zajetí i ve volné přírodě. Záchranné stanice i zoo již začínají volat o pomoc. Zásoby se totiž tenčí.

obrázek

Bailey, pejsek za odměnu

17.3.2022 Dočasky De De z.s.
Moje panička se dostala do životních nesnází a už se o mě a mou psí sestru nemohla dál starat, tak mě teta odvezla k mým dočasným páníčkům do Prahy, kde teď čekám na novou rodinku.

obrázek

Nabídky dočasných péčí pro zvířata - pomoc pro Ukrajinu

27.2.2022
Dobrovolníci , kteří chtějí pomoci s péčí nebo ustájením zvířat - zaregistrujte se nebo pošlete známým na Ukrajinu.

obrázek

Pomoc zvířatům na Ukrajině: Česko vybírá peníze a organizuje dobrovolníky

26.2.2022 Gabriela Zvonková - CNN Prima News
V části země jsou uzavřeny veterinární ordinace i obchody, zablokované silnice, všudypřítomné nebezpečí. Přesto lidé pečující o zvířata na Ukrajině nechtějí své svěřence opustit. Ze všech koutů světa tak přichází nabídky pomoci – včetně České republiky.

obrázek

Sbírka na útulky ve válkou zasažené Ukrajině

24.2.2022
Pro tuto sbírku je určen náš transparentní účet 2800485041/2010 a variabilní symbol 77777 - útulek Friend; variabilní symbol 333 - ostatní útulky Ukrajiny.

obrázek

Úžasný mazel a společník Puči hledá domov

24.2.2022 Pes nejvěrnější přítel, z.s.
Puči je krásný čtyřletý fešák, kterého si osvojili z útulku starší lidé. Jejich záměrem bylo, aby dělal společnost jejich staršímu pejskovi. Bohužel pejsek zemřel a Puči se v ten moment stal nechtěným.

obrázek

Adoptovaná psí seniorka se rozhodla po vzoru své páničky dělat kočičí dočaskářku

22.2.2022 Barbara Vávrová
I když každý známe Povídání o pejskovi a kočičce, tak víme, že v reálném životě se jedná spíš o ojedinělé případy přátelství. Jedním z těch výjimek je fenka Cheeky, jejíž majitelka dělá dočasnou péči pro kočky, a tak je na přítomnost chlupatých svéhlavých koček zvyklá.

obrázek

Shaun - sportovec, který hledá nový domov

14.2.2022 Útulek Tábor
Shaun je mladý, odhadem pětiletý, kastrovaný kříženec ovčáckého typu. Je to kopice energie a touhy pracovat, něco dělat, cokoliv: jít na procházku, trénovat povely, jít běhat, na cvičák, aportovat míčky ..

obrázek

Tazz - veliký dobrák tělem i duší hledá nový domov

5.2.2022 Pes nejvěrnější přítel, z.s.
Jmenuji se Tazz a moje dočasná teta tvrdí, že jsem moc hodný, ale umím být taky pěkný třeštiprdlo, já si totiž strašně rád hraju. Miluju úplně všechny svoje psí kámoše a kámošky, kočky a vlastně všechna zvířátka. Všechna, která máme doma a i ty, která potkáme na prochajdě.

obrázek

Sbírka na asistenční fenku Elzu

27.1.2022
Vyhlašujeme sbírku na asistenční fenku Elzu. Pro tuto sbírku je určen náš transparentní účet 2800485041/2010 a variabilní symbol 140066.

1-20/420 stránka: 1 ... [ ]