Místo konání: Holice
Kontakt: registrace@sportvisio.cz
Termín: 26.5.2024

Holice, květen 2024 – Pokud chcete se svým psem zažít jedinečný zážitek plný adrenalinu, závodění a skvělé atmosféry, pak si nenechte ujít GLADIATOR RACE DOG. Ten se koná 26. května 2024 v areálu motokrosu v Holicích a je určen pro tým, který tvoří člověk a pes. Největší český seriál překážkových závodů nabídne 3km trať s 15 překážkami od silových, technických, balančních až po vodní. Účastnit se mohou jak zkušení závodníci, tak i úplní začátečníci, kteří si chtějí své schopnosti jen vyzkoušet. Skvělou atmosféru si návštěvníci užijí i mimo závodiště, kde bude připravena Fitmin zóna s Pestaurací.

„Gladiator Race Dog je pro nás přesně tou aktivitou, ve které vidíme smysl. Radost z pohybu a prožívání společných zážitků se psem je to, v co věříme a co se snažíme dlouhodobě podporovat,“ říká marketingová manažerka Anežka Petrů a k programu dodává: „Na těchto závodech je skvělé, že jsou nejen pro vrcholové sportovce, ale zároveň i pro každého, kdo si chce něco takového vyzkoušet. Užijete si zábavu se svým psem v komunitě lidí, kteří přemýšlí podobně jako vy. A z vlastní zkušenosti ve Fitminu víme, že bez ohledu na to, jaký podá závodník výkon, je tento typ závodu skutečným zážitkem.“

KATEGORIE ZÁVODŮ

Upravená trasa hlavního závodu pro novodobé gladiátory doprovázené jejich věrnými psy slibuje originální překážky. Závod je rozdělen do dvou kategorií podle věku a pohlaví závodníka a váhy psa.
Kategorie RACE je určená pro všechny, kteří si chtějí naplno zazávodit. Závodník musí absolvovat celou trasu a všechny překážky. V případě nesplnění některých překážek je vždy připraven hendikep v podobě náhradního úkolu (např. plazení, běh, nošení břemene). Opakovat překážku více pokusy lze pouze u vybraných překážek (označeno cedulí RETRY).
Kategorie FUN je určena pro všechny, kteří si chtějí vyzkoušet překážkový závod se psem. Účastníci této kategorie nejsou povinni absolvovat všechny překážky a hendikepy. Pokud překážku nejsou schopni zdolat nebo ji nechtějí absolvovat, mohou pokračovat dál po trase závodu. Všechny překážky lze zkoušet opakovaně. Tato kategorie nemá měřený čas a účastnící ho absolvují s nátepníkem na ruce, který jim garantuje možnost vynechat jakoukoli překážku. V této kategorii se nevyhlašují výsledky a závodník v cíli obdrží medaili za účast. Věkový limit je 13 let.
Generálním partnerem závodů GLADIATOR RACE DOG je česká značka krmiv Fitmin.

Finální časový harmonogram a více informací k závodům GLADIATOR RACE DOG naleznete na https://gladiatorrace.cz/dog/holice.html.

Za zážitkem do Pestaurace

Pestaturace je unikátním zážitkovým místem, které si zamiluje každý pes. Hned na úvod si zvíře vybere z nabízeného menu, které je mu během chvíle servírováno na podnose způsobem, které známe z prvotřídních restaurací. Pro dokonalou atmosféru nechybí speciální stolky s vodou, hrací prvky, nebo dezert v podobě ručně vyráběného pamlsku. V rámci akce GLADIATOR RACE DOG budou v Pestauraci probíhat soutěže o pochoutky, zájemci si zde mohou nechat poradit také ohledně výběru krmiva. Pestauraci bude možné navštívit po celou dobu závodů určených pro psy, a to v neděli 26. května 2024 od 9 hod do 14 hodin.
Více o Pestauraci a jejích zastávkách naleznete na https://www.fitmin.cz/pestaurace-misto-kde-psum-chutna/

O značce Fitmin

Fitmin je tradiční česká značka sídlící v podhůří Orlických hor, kde s respektem k přírodě a láskou ke zvířatům vyrábí krmiva, výživové doplňky a naturální pochoutky pro psy, kočky, koně a nově též pro malé hlodavce. Od vzniku značky Fitmin uběhlo už více než 25 let. Za tu dobu se mnohé změnilo, avšak základní hodnota rodinného byznysu – poctivý přístup k práci – zůstala zachována. Celou společností i nadále prostupuje duch původních zakladatelů společnosti, rodiny Štěpánkových. Jejich chovatelská a zemědělská tradice měla v Helvíkovicích vždy hluboké kořeny. Jako první u nás Fitmin v roce 2010 přišel s unikátní technologií přidávání čerstvého masa do procesu výroby krmiv, díky níž si produkty zachovávají skvělou chuť. Živiny zůstávají ve vynikající kvalitě a nejsou zničeny vysokými teplotami, což se děje tehdy, když je maso nejdříve zpracováno v moučku a teprve potom do granulí. Navíc Fitmin nezpracovává maso ledajaké – jde o maso vysoké kvality, srovnatelné s masem, které se používá v potravinářství.

Kontakty pro další informace
Veronika Wolfová, Account Manager, mobil: 724 442 965, e-mail: veronika.wolfova@insighters.cz
Karolína Křenková, brand manager, Dibaq a.s., mobil: 777 552 982, email: krenkova@dibaq.cz

Zúčastním se

Pozvánka e-mailem
Pozvánka jako pdf