Místo konání: Centrální park Lužiny - Praha 13
Kontakt: info@psimagazin.cz
Odkaz: www.psiden.cz
Termín: 18.05.2024 - 18.05.2024

Čas: od 10:00
Už 8. ročník Psího dne s Prahou 13, se bude konat v sobotu 18. 5.2024
Webové stránky: http://psiden.cz/
Tato oblíbená akce se koná pod záštitou starosty Prahy 13 Davida Vodrážky a vítáni jsou nejen pejsci a pejskaři, ale všichni, kteří mají čtyřnohé kamarády v oblibě.

Jako obvykle bude pro návštěvníky připraven pestrý program plný zábavy, soutěží, pomoci psům v útulcích i osvěty.

Na Psím dni si přijdou na své všichni – psi, rodiče, děti, milovníci voříšků i chovatelé čistokrevných plemen. Na téhle akci ale především myslíme na ty pejsky, kteří neměli štěstí na svého páníčka a stálý domov. Proto se i tentokrát představí útulky a jejich svěřenci dostanou šanci. S pejsky bez domova se můžete seznámit a adoptovat je! Pokud je adopce velký krok, můžete pomoci i jinak.
Útulky budou na místě prodávat své výrobky a jejich koupí podpoříte jejich činnost. Navíc na Psím dni proběhne velkolepá tombola s bohatými cenami. Výtěžek z koupě lístků se rozdělí mezi přítomné azyly. Čím více z vás dorazí, tím větší šanci na lepší život pejsci z útulků dostanou.

Vstup na Psí den i startovné do soutěží je zdarma, tudíž budete moct své pejsky přihlásit do tradičního zápolení, jako je psí dostih a tolik sledovaný skok do výšky.
Na Psím dni bude připraven bohatý program a hlavně spousta cen pro všechny soutěžící a jejich pejsky.

Majitelé si mohou na jednom místě pořídit všechno, co pro pejska potřebují. A to od základních věcí, jako jsou třeba granule a pamlsky, přes hračky, až po různé speciální „vychytávky “ a nejnovější druhy pochutin na trhu.
Během dne vystoupí na Psím dni i VIP osobnosti. Všichni pozvaní mají samozřejmě pozitivní vztah ke psům. Buď dorazí s vlastním pesanem, nebo na pódiu podpoří chlupáče z útulku a představí jej divákům.
Po celou dobu bude na akci zajištěno občerstvení, v rámci kterého si vyberou opravdu všichni.

Sledujte všechny novinky a program na stránkách www.psiden.cz, protože toho pro vás ještě hodně připravujeme.
VSTUPNÉ ZDARMA
Zúčastním se

Pozvánka e-mailem
Pozvánka jako pdf