Místo konání: Praha 12, Free Style Park Modřany, ulice Vltavanů
Kontakt: ht@happy-tail.cz
Odkaz: www.dog-show.cz
Termín: 18.05.2024 - 18.05.2024

Čas: 7:30 - 16:30

Happy Dog Show 2024 je největší charitativní akce pro všechny milovníky psů v Praze a koná se 18. května 2024 v areálu Rosmarina v Modřanech v Praze u restaurace Rosmarina. Tato událost láká mnoho nadšených pejskařů, kteří chtějí ukázat své čtyřnohé přátele v tom nejlepším světle, a to bez ohledu na jejich původ.Jedná se o mimořádnou příležitost pro všechny psy, kteří se chtějí zúčastnit různých soutěží a závodů. Kromě toho návštěvníci mohou využít možnosti vyzkoušet si různé psí sporty. Doprovodný program akce nabízí řadu zajímavých aktivit (první pomoc u psa, agility, smyslová zahrada, psí bludiště, zábavný psí fotokoutek apod.)

Akce je organizována spolkem Happy Tail, z.s., jehož posláním je podporovat opuštěné psy a vzdělávat veřejnost o jejich potřebách. Happy Dog Show 2024 je skvělým místem pro setkání se stejně smýšlejícími lidmi, kteří sdílejí lásku k našim čtyřnohým přátelům.

Tato akce je o mnohem více než o soutěžení; je to příležitost k setkávání, navazování nových přátelství a sdílení zkušeností s ostatními pejskaři.

Přijďte a užijte si nezapomenutelný den plný zábavy, psích her a nových přátelství. Těšíme se na vás!

Zúčastním se

Pozvánka e-mailem
Pozvánka jako pdf